Cena / kvalita

Samsung RB33N341MSA

Bez lednice dnes nefunguje žádná kuchyň, ať už se jedná o domácnost nebo gastronomické zařízení. Potraviny, které podléhají v teple rychlé zkáze je přeci nutné někam uložit.

Mezi špičkové lednice na dnešním trhu patří výrobky značky Samsung, jejichž model RB33N341MSA, který je určen pro domácí použití jsme se pro vás rozhodli vyzkoušet, protože lednice Samsung RB33N341MSA patří mezi deset nejoblíbenějších lednic na dnešním trhu.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato volně stojící klasická kombinovaná chladnička má krásně propracovaný moderní design v nerezovém provedení, takže se hodí do každé moderní kuchyně. Její rozměry zcela odpovídají jejímu objemu 217 l.

Vnitřní prostory lednice jsou rozděleny čtyřmi policemi, držákem na láhve a dvěma zásuvkami, další praktické přihrádky jsou pak umístěny na dveřích lednice. Mraznička je pak rozdělena třemi zásuvkami, které vám umožní si přehledně uložit potraviny.

Funkce

Díky praktickému rozvržení lednice jsou potraviny chlazeny rovnoměrně na stejnou teplotu, výjimkou je pouze praktická zásuvka, kde máte pro každou část nastavenou individuální teplotu, tak jak ji dané potraviny potřebují (například zelenina a maso se skladují při různých teplotách).

Tak jak je dnes již standardem pro kvalitnější modely lednic, tak je lednice vybavena invertorovým konvertorem, který zaručuje nízkou spotřebu energie, bezhlučný provoz a dlouhou životnost.

Sám výrobce poskytuje na lednici záruku 10 let. Lednice je navíc vybavena technologií True No Frost, která zabraňuje namrazování lednice i mrazničky.

Náš test

Lednici jsme testovali u nás v redakci, zaměřili jsme se především na její hlučnost, vytváření námrazy a kapacitu, protože více člověk za pár dní nepozná. Při provozu byla většinou lednice tichá, jednou za celý týden byla trochu hlučnější, ale to bylo možná způsobeno dlouhou dobou, kdy byly otevřeny dvířka, což jsme sem tam dělali, abychom otestovali vytváření námrazy.

Námraza se ani při nevhodném užívaní (nechali jsme opakovaně dlouho otevřené dveře) nevytvořila, což nás mile překvapilo. Spotřeba energie byla asi kvůli našim pokusům trochu vyšší, ale i tak odpovídala energetické třídě A+++, což jistě potěší vaši peněženku.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 38 dB
Klimatická třída SN/N/ST/T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 217 l
Čistý objem mrazáku: 98 l
Spotřeba el. energie: 175 kWh
Výška: 185 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 66.8 cm

Fotografie

Samsung RB33N341MSA

Samsung RB33N341MSA

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Lednice si svými parametry a nízkou pořizovací cenou stojí na trhu na velmi výhodné pozici. Je tak skvělým modelem pro menší rodiny, které chtějí klasickou kombinovanou lednici s moderními funkcemi. Lednici tak můžeme jen doporučit!

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • prostorná
  • poměr cena/výkon
  • nízká spotřeba energie
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Jestli mohu doporučit opravdu hodně dobrou lednici, pak je to rozhodně Samsung RB33N341MSA, kterou si zamilujete stejně jako já. Je v ní hodně místa, má krásný vzhled a celkově je to skvělý spotřebič. Perfektně chladí i mrazí a potraviny si opravdu udrží čerstvost po delší dobu.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo