Lednice Smeg

Lednice Smeg mají svůj osobitý a charakteristický design, neboť mezi nimi najdete i modely, které vypadají stejně, jako chladničky v padesátých letech. Retro styl je dnes moderní a výrobci domácích spotřebičů to dobře ví. Vedle unikátního vzhledu, nabízí tyto lednice špičkovou kvalitu, dostatek úložného prostoru i řadu užitečných funkcí a technologií.

Všechny lednice Smeg

Chladničky ve stylu 50. let jsou volně stojící a jejich retro design zaujme na první pohled. Mají pěkné zaoblené tvary, vyklenutou přední část a dají se pořídit v pestré škále barev, takže snadno najdete vhodný model do každé kuchyně.

Chladničky s mrazicí přihrádkou nebo bez ní jsou jednodvéřové a pořídíte je v několika velikostech a s rozdílným designem, zároveň vybavení se liší podle typu vybrané lednice.

U kombinovaných ledniček je mrazicí prostor v horní části a jsou perfektní volbou pro každého, kdo hledá spíš víc chladícího prostoru než mrazák. Vestavné chladničky je možné bez problémů začlenit jako běžnou součást kuchyňské linky, navíc mají spoustu užitečných funkcí a technologií.

Volně stojící chladničky mohou mít různý počet dvířek podle toho, jaký typ zvolíte, případně ještě zásuvku. Na výběr je několik barev, ale také funkce a technologie. V nabídce jsou také lednice Smeg s aktivním ionizátorem, což je speciálně vyvinutý pachový filtr, jehož úkolem je zajistit antibakteriální klima uvnitř lednice. Umí neutralizovat veškeré bakterie, ale také spóry plísní či nečistoty, které bývají nejčastějším zdrojem zápachu, navíc negativně ovlivňují trvanlivost i čerstvost potravin uložených do chladničky.

O značce Smeg

Značka Smeg byla založena v roce 1948. Je to oblíbený italský výrobce domácích spotřebičů. Veškeré produkty jsou vyráběny ve čtveřici výrobních závodů přímo v Itálii. Nabídka produktů je pestrá a kromě ledniček, je možné pořídit také mikrovlnné trouby, myčky nádobí a další.

Lednice Smeg můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (151 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Má někdo zkušenost s touto značkou a některou z lednic? Přiznám se, že Smeg vůbec neznám a dozvěděla jsem se o ní až díky vašemu článku. Ovšem ty ceny, to je něco.

Přidat komentář

Recenzer
Logo