Lednice Whirlpool

O moderních ledničkách Whirlpool je známo, že v nich potraviny vydrží čerstvé až čtyřikrát déle. Vděčí za to technologii 6. smysl Fresh Control. Ta obnovuje správnou teplotu i vlhkost a to až pětkrkát rychleji než je tomu u klasických chladniček. Rovnoměrné chlazení celého vnitřního prostoru lednice zase obstará Multiflow systém. Spousta modelů má extra chladící přihrádku Active0°, která je skvělým místem pro uskladnění čerstvých ryb a masa.

Všechny lednice Whirlpool

S ledničkami Whirlpool vám v podstatě odpadá i jejich údržba v podobě manuálního odmrazování, protože se o to postará beznámrazový systém No Frost. Skvělou vychytávkou je antibakteriální filtr, který byl speciálně vytvořen tak, aby zabraňoval proniknutí jakýchkoliv nečistot, plísní i pachu, čímž je zajištěno uvnitř lednice absolutně hygienické prostředí.

U všech chladniček Whirlpool je kladen důraz na funkčnost, praktičnost a nejmodernější (inovativní) technologie. Zároveň s tím si výrobce dává záležet na jejich moderním a nadčasovém designu. Upřednostňuje klasické jednoduché linie s různými nerezovými doplňky, jež zajišťují elegantní a luxusní vzhled.

Pokud mají být ledničky Whirlpool opravdu dokonalé, pak jim nesmí chybět nízká spotřeba elektrické energie, extrémně tichý chod a snadné ovládání, které je zároveň i velmi praktické a přehledné. Pak už záleží jen na tom, jestli zvolíte lednici vestavnou, volně stojící, jednodvéřovou, kombinovanou či třeba chladničku v podobě vinotéky. S výběrem té správné lednice vám může pomoci náš manuál – Jak vybrat lednici.

O firmě Whirlpool

Vznik společnosti Whirlpool se datuje k 11. 11. 1911, kdy jí v Michiganu založili společníci Lou a Emory Upton. V počátcích byla zaměřena na výrobu elektrických praček se ždímačkami. Díky usilovné snaze se dnes značka Whirlpool řadí k jedničkám na trhu s domácími spotřebiči, zejména pak v oblasti bílé techniky. Společnost se drží motta „Poznáte rozdíl“ (Sensing the Difference).

Určitě je vám známo, že jednotlivé produktové skupiny i samotné nové technologie vždy prezentují pohádkové postavy v podobě víl. Produkty Whirlpool se řadí mezi inteligentní a energeticky úsporné spotřebiče, jež disponují nejnovějšími technologiemi a vynikají dokonalým designem.

Nejsou to však jen chladničky, kterými se společnost Whirlpool může pochlubit. Naopak si můžete vybírat z dalších zajímavých kategorií jako pračky, sušičky, případně kombinaci obojího, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, vestavné spotřebiče atd.

Lednice Whirlpool můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo