Whirlpool ART 9811/A++ SF

Whirlpool ART 9811/A++ SF je vestavná chladnička s mrazákem dole, která se hodí do každé moderně zařízené kuchyně. Při své výšce 193,5 cm má celkový užitný objem 308 litrů, z toho 228 l pro chladicí a 80 l pro mrazicí část, což je dostačující pro domácnost o třech až čtyřech členech. Velmi příjemná je i roční spotřeba, která činí úctyhodných 247 kWh, přičemž Whirlpool ART 9811/A++ SF patří do energetické třídy A++.

Pokud jde o hlučnost, pak o tomto modelu v podstatě nebudete ani vědět, protože dosahuje maximální hodnoty 35 dB, takže je absolutně tichá a klidně si jí můžete pořídit i do paneláku, aniž by jakkoliv rušila sousedy. Mrazicí výkon je 3,5 kg za 24 hodin a akumulační doba je při výpadku proudu 19 hodin.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Jak už to tak u tohoto výrobce bývá, nechybí u Whirlpool ART 9811/A++ SF typická technologie 6. smysl FreshControl, která ultra rychle reaguje na nenadálé situace, jako je časté otevírání dvířek ledničky a zvýší výkon, tím předchází tomu, aby se kazily potraviny. Uvítáte prémiový systém StopFrost, ten veškerou námrazu soustředí na speciální desku, která se jednoduše odmrazí.

To značně usnadní údržbu, ale také pozitivně ovlivní spotřebu elektrické energie, na kterou má vliv i úsporné LED osvětlení. Chladicí část je členěna na 5 odkládacích ploch z bezpečnostního skla, širokou přihrádku pro uskladnění ovoce a zeleniny, 4 odkládací přihrádky a poličku na lahve ve dveřích. V mrazicím oddělní najdete 3 přihrádky, z nichž je jedna označována jako XXL tzv. MaxiBox. Samozřejmostí je i antibakteriální filtr, který zachycuje všechny nežádoucí bakterie.

Parametry

Výrobce: Whirlpool
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 35 dB
Počet kompresorů: 1
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 228 l
Čistý objem mrazáku: 80 l
Počet zásuvek mrazáku: 3 ks
Výška: 193,5 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 54,5 cm
Spotřeba el. energie: 247 kWh
Držák na lahve: ano
Ventilátor: ano
Antibakteriální ochrana: ano
Super chlazení: ano
Prázdninový režim: ano

Fotografie

Whirlpool ART 9811/A++ SF

Whirlpool ART 9811/A++ SF

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Velice tichá lednice

Přestože je lednička Whirlpool ART 9811/A++ SF vestavná, nabízí slušný objem a tím i úložný prostor na všechny nakoupené potraviny. Velkým plusem je její velmi tichý chod, což zamezí tomu, aby vám odešla kuchyňská linka i s chladničkou třeba na chodbu. Když k tomu ještě přidáte minimální spotřebu, pak je spokojenost na místě. U tohoto modelu můžeme říci, že kvalita odpovídá ceně. Pokud chcete porovnat vestavnou lednici s klasickou volně stojící, podívejte se na recenzi LG GBB59PZJZS, ať vidíte, co nabízí jiný výrobce.

8.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
8.5
3.6Hodnocení čtenářů
Design
3.5
Ovládání
6.5
Údržba
1
Klady
 • prostorná
 • tichá
 • nízká spotřeba
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Whirlpool najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2
  Design
  20
  Ovládání
  80
  Údržba
  20

  Rozhodně je poměrně hlučná, o předchozí jsme vůbec nevěděli, zde téměř neustále slyšíme bzučeni či vrčeni, které je dosti obtěžující (jak čtu na internetu, nejsme sami). Dalším problémem je neustálé namrzání zadní stěny lednice. Koupili jsme si ji kvůli velikosti, ale oproti předchozí volně stojící je sice vyšší, ale mělčí, a pokud se nemá nic dotýkat stěn nebo stát před senzorem vlhkosti (umístěn bohužel dole), je problém tam cokoli většího dát. Mám 170cm, ale na horní polici dozadu nedosáhnu. Celkově zklamání.

  Zápory: Hlučnost, namrzání, nešikovné umístění senzoru vlhkosti dole
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 1.65
  Design
  50
  Ovládání
  50
  Údržba
  0

  lednice neni vubec ticha jak se vsude uvadi. jsme z ni uplne nestastni a doufame ve vymenu pri reklamaci. opravdu strasna lednice. designove je fajn ale to je cele

  Klady: design
  Zápory: hlucnost, porad jede cele dny i noci hrozne to rusi
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo