Whirlpool B TNF 5323 OX

Volně stojící kombinovaná chladnička Whirlpool B TNF 5323 OX se šestým smyslem, má velmi moderní design s výškou 195 cm. Patří do energetické třídy A+++, takže je maximálně úsporná, což dokazuje i odhadovaná roční spotřeba 219 kWh, která je na nepřetržitý provoz velmi slušná. Potěší také schopnost zamrazit 18 kg potravin během 24 hodin. Akumulační doba při výpadku proudu činí 18 hodin.

Co je u této lednice nadstandardní, je bezesporu užitný objem 450 litrů, rozdělený na 302 l pro chladicí a 148 l pro mrazicí část. Snadno tak uskladníte potraviny pro pětičlennou rodinu nebo si můžete udělat zásoby různých potravin až na několik dnů dopředu. Vzhledem k tomu, že lednice jako spotřebič běží nonstop, uvítáte nízkou hlučnost, která je maximálních 39 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Lednice Whirlpool B TNF 5323 OX je skvělá v tom, že se o ní nemusíte starat, je totiž vybavena beznámrazovým systémem No Frost. Mrazicí část je rozdělena klasicky na 3 úložné boxy, chladicí prostor tvoří tři odkládací plochy, zóna pro skladování masa, box pro uchování ovoce a zeleniny a také tři přihrádky ve dveřích.

Technologie Fresh Control, patří k inteligentním systémům, který dokáže zareagovat při mnoha situacích, k nimž patří třeba otevření dvířek, což značně prodlužuje čerstvost potravin. Whirlpool dokonce uvádí, že se takto prodlouží až čtyřnásobně. Samozřejmostí je také MultiFlow systém, ten zaručuje rovnoměrné chlazení potravin v každé části chladničky Whirlpool B TNF 5323 OX .

Najdete zde také funkci SuperCool, tu řídí elektronický senzor, jež zabezpečí rychlé vychlazení potravin, které jste právě vložili do chladničky. Nechybí zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, což je speciální zóna se stálou teplotou, ideální pro skladování citlivějších potravin, jako jsou ryby nebo syrové maso.

Whirlpool B TNF 5323 OX  má rovněž zásuvka na skladování lahůdek pro každodenní potřebu. Zvukový signál vám oznámí, že jste nezavřeli dveře a teplotní alarm zase kontroluje teplotu uvnitř spotřebiče, jakmile dojde k výpadku proudu, a to po celou dobu až do opětovného obnovení dodávky elektrické energie. Ve chvíli, kdy klesne nad -12°C, ihned vás na to upozorní.

Parametry

Výrobce: Whirlpool
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Počet kompresorů: 2
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 302 l
Čistý objem mrazáku: 148 l
Spotřeba el. energie: 219 kWh
Výška: 195 cm
Šířka: 70 cm
Hloubka: 75,5 cm

Fotografie

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení

Na závěr nezbývá než zohlednit všechna pozitiva, kterými Whirlpool B TNF 5323 OX disponuje. Minimální spotřeba elektrické energie, velký úložný prostor, tichý chod a ještě beznámrazový systém, díky kterému se o ledničku vůbec nemusíte starat. Co si můžete od spotřebiče přát víc? Navíc takto nadupaný spotřebič získáte za velmi příznivou cenu. Pokud ovšem rádi srovnáváte více modelů, zkuste se podívat také na recenzi Whirlpool ART 9811/A++ SF, ta je sice vestavná, ale i tak pro porovnání postačí.

Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8
Klady
 • cena
 • velký prostor
 • dobře uspořádaný prostor
 • energetická úspornost
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této lednici Whirlpool najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Monika vyhnankova 19.9.2022 v 22:09

  Uz bych lednici whirpool v životě nechtěla. Měsíc po vypršeni zaruční doby přestal do lednice proudit chladny vzduch. Mrazák neustále mrazil. Opravář řekl že to je čidlo, oprava bude stát 6000kč. Chtěla jsem kvalitní lednici proto jsem si vybrala tuto značku. Za mě už nikdy vice.

 2. Reply
  Smolova Jitka 28.10.2021 v 15:16

  Koupili jsme lednici Whirlpool v České Třebové v Planeu 13.6.21.25.8.21 už nefungovala.Podle instrukcí servisu jsme ji odrazili.Vse ok.12.10.21uz opět nefungovala.Servis Whirlpool zapomněl naší reklamaci předat.Museli jsme se upomínat.Vyzkouseli jsme zázračnou řadu o odmrštění.18.10.21 opět nefungovala.26.10.21 konečně dorazil opět opravář.Zkusi vyměnit ventilátor.Ten se musí objednat.Musime čekat do 18.11.21,jestli ovšem bude.Neustale stěhování jídla a po lednici h,mrazakach,to už je únavné.Pripadame si jak ve středověku.Ted můžeme mít něco za oknem,ale je to ponižující.Kdyby nám v obchodě řekli,že si musíme koupit lednice 2,že jsou poruchový,tak udělali dobře.Kdyby to byla myčka,o nic nejde,ale mít už tak dlouhou dobu jen starosti,kam nastěhovat potraviny,až se zas rozbije?Už v ní nemáme důvěru.Chceme tento kus vrátit.Dekujeme za řešení.Trva to opravdu už příliš dlouho.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo