Whirlpool B TNF 5323 OX

Volně stojící kombinovaná chladnička Whirlpool B TNF 5323 OX se šestým smyslem, má velmi moderní design s výškou 195 cm. Patří do energetické třídy A+++, takže je maximálně úsporná, což dokazuje i odhadovaná roční spotřeba 219 kWh, která je na nepřetržitý provoz velmi slušná. Potěší také schopnost zamrazit 18 kg potravin během 24 hodin. Akumulační doba při výpadku proudu činí 18 hodin.

Co je u této lednice nadstandardní, je bezesporu užitný objem 450 litrů, rozdělený na 302 l pro chladicí a 148 l pro mrazicí část. Snadno tak uskladníte potraviny pro pětičlennou rodinu nebo si můžete udělat zásoby různých potravin až na několik dnů dopředu. Vzhledem k tomu, že lednice jako spotřebič běží nonstop, uvítáte nízkou hlučnost, která je maximálních 39 dB.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Lednice Whirlpool B TNF 5323 OX je skvělá v tom, že se o ní nemusíte starat, je totiž vybavena beznámrazovým systémem No Frost. Mrazicí část je rozdělena klasicky na 3 úložné boxy, chladicí prostor tvoří tři odkládací plochy, zóna pro skladování masa, box pro uchování ovoce a zeleniny a také tři přihrádky ve dveřích.

Technologie Fresh Control, patří k inteligentním systémům, který dokáže zareagovat při mnoha situacích, k nimž patří třeba otevření dvířek, což značně prodlužuje čerstvost potravin. Whirlpool dokonce uvádí, že se takto prodlouží až čtyřnásobně. Samozřejmostí je také MultiFlow systém, ten zaručuje rovnoměrné chlazení potravin v každé části chladničky Whirlpool B TNF 5323 OX .

Najdete zde také funkci SuperCool, tu řídí elektronický senzor, jež zabezpečí rychlé vychlazení potravin, které jste právě vložili do chladničky. Nechybí zásuvka s nulovou zónou Activ 0°, což je speciální zóna se stálou teplotou, ideální pro skladování citlivějších potravin, jako jsou ryby nebo syrové maso.

Whirlpool B TNF 5323 OX  má rovněž zásuvka na skladování lahůdek pro každodenní potřebu. Zvukový signál vám oznámí, že jste nezavřeli dveře a teplotní alarm zase kontroluje teplotu uvnitř spotřebiče, jakmile dojde k výpadku proudu, a to po celou dobu až do opětovného obnovení dodávky elektrické energie. Ve chvíli, kdy klesne nad -12°C, ihned vás na to upozorní.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Whirlpool
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:39 dB
Počet kompresorů:2
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A+++
Čistý objem chladničky:302 l
Čistý objem mrazáku:148 l
Spotřeba el. energie:219 kWh
Výška:195 cm
Šířka:70 cm
Hloubka:75,5 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Whirlpool B TNF 5323 OX

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Na závěr nezbývá než zohlednit všechna pozitiva, kterými Whirlpool B TNF 5323 OX disponuje. Minimální spotřeba elektrické energie, velký úložný prostor, tichý chod a ještě beznámrazový systém, díky kterému se o ledničku vůbec nemusíte starat. Co si můžete od spotřebiče přát víc? Navíc takto nadupaný spotřebič získáte za velmi příznivou cenu. Pokud ovšem rádi srovnáváte více modelů, zkuste se podívat také na recenzi Whirlpool ART 9811/A++ SF, ta je sice vestavná, ale i tak pro porovnání postačí.

Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8
KLADY
 • cena
 • velký prostor
 • dobře uspořádaný prostor
 • energetická úspornost
Napsat hodnocení

Více o této lednici Whirlpool najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz