Myčky nádobí Beko

Společnost Beko se v poslední době těší velké oblibě i v případě myček nádobí, které si pomalu, ale jistě hledají cestu do našich domácností. Dá se říci, že myčky Beko jsou vesměs velmi úsporné, většina z nich totiž patří do energetické třídy A++, ale také A+++. Najdou se i výjimky, které spadají do třídy A či A+, ale těch je jako šafránu.

Všechny myčky Beko

V kamenných i internetových prodejnách můžete narazit na myčky s kapacitou 6 až 14 sad nádobí, záleží vždy na tom, jaký druh či model zvolíte. Co se týká druhů, máte na výběr klasicky vestavné, stolní či volně stojící myčky nádobí. Jednotlivé modely se od sebe liší nejen energetickou třídou, ale také kapacitou, počtem programů, funkcemi i výbavou.

Myčky Beko mají v průměru 5 až 10 programů. Pokud jde o funkce a programy, tam můžete narazit na Turbo Wash, SteamGloss, také program na čištění myčky Inner Clean, funkci 1/2 náplně, OverFlow Safety, program Quick&Shine, AquaSafe+, odložený start a mnoho dalších. Nechybí ani různé vybavení či vychytávky, jako příborová zásuvka, výškově nastavitelný koš, invertorový motor, LEG signalizace, vnitřní osvětlení, LCD displej nebo také senzor čistoty vody.

O firmě Beko

Společnost Beko se na českém trhu vyskytuje sice teprve od roku 2005, ale i tak se řadí mezi nejvýznamnější evropské značky současnosti a udává tempo trhu svými inovativními výrobky. Její produkty se prodávají ve více než 100 zemí, přičemž se specializuje na rozsáhlou nabídku domácích spotřebičů, a to vestavných i volně stojících, případně stolních, jako v případě myček nádobí.

Značka Beko sází na moderní design, vysokou kvalitu a variabilitu každého jednotlivého výrobku, které jsou ergonomické a schopné přizpůsobení každému prostoru. Vedle myček nádobí tak pod touto značkou pořídíte ledničky, pračky, mrazáky, sušičky prádla, sporáky a mnoho dalších.

Myčky nádobí Beko můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.6/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo