Cena / kvalita

Beko DIN 26220

Vestavná, plně integrovaná myčka nádobí Beko DIN 26220 se hodí do každé kuchyně, neboť díky hlučnosti pouhých 47 dB o ní téměř nebudete vědět. Zvládne umýt až 12 sad nádobí najednou, na což spotřebuje 12 litrů vody, ročně pak 3360 l.

Slušná je i odhadovaná roční spotřeba elektrické energie, která činí 258 kWh, což je velmi dobré zejména díky zařazení do energetické třídy A++, tedy druhé nejúspornější. Třída účinnosti mytí je jak jinak než A, takže se nemusíte bát, že byste z myčky vytahovali špinavé nádobí.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Jak už to tak u myček Beko bývá, v nabídce nechybí program Quick & Clean, který zvládne umýt celou náplň za 58 minut. Celkově je k dispozici 6 programů, a navíc ještě Inner Clean určený k čištění myčky.

S poloviční náplní nemusíte čekat na naplnění celé myčky, program Auto zase využívá sadu senzorů, jež automaticky zjistí jak je nádobí znečištěné a podle toho vybere nejideálnější mycí cyklus, aby bylo nádobí dokonale umyté a přitom se spotřebovalo minimální množství vody i energie.

S ochranou WaterSafe+ se nemusíte bát, že by došlo k vytopení místnosti či sousedů pokud by nečekaně došlo k výpadku proudu či poruše myčky. Turbo sušení zajistí prostřednictvím integrovaného ventilátoru lepší cirkulaci vzduchu, díky tomu máte jistotu, že vyndáte nádobí vždy naprosto suché.

Funkce tablety All-in-one zajišťuje úplné rozpuštění mycích tablet a zajistí jejich maximální využití pro dokonalý výsledek mytí, leštění i sušení. Samozřejmostí je odložený start, díky kterému můžete myčku naplnit a nastavit nejlépe vyhovující čas v rozmezí 24 hodin. Skvělé jsou skládací držáky talířů, jež umožňují vytvoření většího místa, aby bylo možno vkládat velké kusy nádobí, jako jsou třeba hrnce a podobně.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:vestavná myčka nádobí
Způsob umístění:vestavná
Hlučnost:47 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:7
Spotřeba vody:12 l
Energetická třída:A++
Roční spotřeba el. energie:258 kWh
Výška:82 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:55 cm
Hmotnost:

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko DIN 26220

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

S myčkou Beko DIN 26220 máte vynikající poměr cena/kvalita. Snadno se ovládá, velmi dobře myje, je dostatečně prostorná a naprosto tichá. Díky indikátoru provozu, který se odráží na podlahu, víte, kdy je v chodu, protože červené světýlko nad vámi bdí. Ušetříte energii i vodu a vše bude dokonale čisté. Zkuste se pro porovnání podívat třeba na Beko DIN 29330, která tu má také svou vlastní recenzi.

Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
8.5
KLADY
 • tichá
 • snadné ovládání
 • poměr cena/kvalita
ZÁPORY
 • obtížnější instalace
 • návod
Napsat hodnocení

Více o této myčce Beko najdete na stránkách výrobce zde.

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz