Myčky nádobí Indesit

Myčky nádobí Indesit jsou vyhledávané pro jejich vcelku dobrý poměr ceny/výkonu. U některých je možná trochu vyšší spotřeba vody i elektrické energie, ale když to srovnáte s mytím nádobí pod tekoucí vodou, stále ušetříte. Téměř u všech modelů jsou ovládací prvky přímo na dvířkách myčky. Ovládají se snadno, jednoduše a bez nějakých komplikací.

Všechny myčky Indesit

Největší pozornost se v současnosti zaměřuje na myčky nádobí Extra, které jsou navrženy speciálně pro umývání velkých kusů nádobí, jako formy, pánve, mřížky z varných desek a podobně. Stačí jen vyjmout vrchní koš a užívat si vysoký prostor. Nový cyklus je určen také pro rodiny s dětmi, neboť byl extra vyvinut k mytí dětských hraček, příborů, nádobí, ale také kojeneckých lahví. Vše tak, aby byl každý jednotlivý kousek perfektně umytý a hygienicky čistý.

Skvělou novinkou je i cyklus Baby Care, který zvládne podle výrobce odstranit až 99,9999 % bakterií. Tím je zajištěna hygiena celé rodině, včetně našich nejmenších. Vedle důkladného a efektivního mytí, je dokonalé i sušení každého kousku. Indesit vyvinul také BabyZoo, což je speciální vkládací koš, jehož prostor byl upraven tak, aby zajistil stoprocentní umytí všech dětských lahví, talířů i příborů.

O firmě Indesit

Na trh tato značka vtrhla roku 1987 a dnes patří k předním producentům velkých domácích spotřebičů. Skvělých výsledků dosahuje Indesit na trzích Itálie, Velké Británie a Ruska. Celková filosofie společnosti spočívá v dodržování zásadního hesla: „My pracujeme, vy žijte“. Tím se vlastně řídí od samého počátku svého vzniku. Stejně jako je tomu u ostatních značek, tak i Indesit umožňuje pořízení jak volně stojících, tak vestavných spotřebičů (v případě myček i stolní). Kromě již zmiňovaných myček nádobí, jsou to lednice, mrazničky, sporáky, trouby, varné desky, pračky, sušičky, ale také třeba digestoře.

Myčky nádobí Indesit můžete nakoupit v e-shopech: Mall.cz, Alza.cz, Indesit.cz

Recenze myček nádobí

Volně stojící myčka nádobí Indesit DFG 15B10 má šířku 60 cm a s kapacitou 13 sad nádobí je vhodná zhruba pro čtyřčlennou domácnost. Patří do energetické třídy ...

Recenzer.cz
Logo