Myčky nádobí Whirlpool

Myčky nádobí Whirlpool vynikají vysokou účinností mytí, jsou inteligentní a udržitelné. Na výběr jsou volně stojící myčky nádobí, vestavné myčky, standardní, úzké, ale i vysoce úsporné myčky. K dispozici jsou inteligentní technologie a praktické funkce, které mají usnadnit používání spotřebiče.

Mezi naprostou špičku patří zbrusu nová generace myček Whirlpool Maxispace, u kterých byl zvětšen vnitřní prostor, aniž by došlo k jakékoliv změně vnějších rozměrů myčky nádobí.

Všechny myčky Whirlpool

Volně stojící myčky Whirlpool

U volně stojících myček je ta výhoda, že jí můžete postavit kamkoliv, kde najdete vhodný prostor. Mají nastavitelné nožičky a odnímatelnou pracovní desku, díky čemuž se dá výška myčky upravit podle aktuální potřeby.

Vynikají také funkcí Tichý výkon, ta zajišťuje ideální a vysoce efektivní výsledky mytí, ale jen s minimální úrovní hluku. Cyklus Rapid zase všechno zvládá s nejlepším výsledkem v co nejkratším čase.

Úsporné myčky Whirlpool

Jsou vyzbrojené šetrnými technologiemi, s jejichž pomocí jsou výsledky mytí dokonalé, efektivní a ještě ušetříte. Technologie šestého smyslu jednoduše nastaví mycí cyklus i program, aby byl co nejlépe přizpůsoben náplni v bubnu i úrovni znečištění prádla.

Systém automatického otevírání dvířek NaturalDry pomáhá snižovat náklady a zvyšovat efektivnost sušení pomocí přirozeného proudění vzduchu. Ten je do myčky přiváděn, když končí cyklus mytí. Velmi působivá je inovativní řada myček Whirlpool MaxiSpace.

Jsou charakteristické tím, že mají zvětšený vnitřní prostor, přičemž disponují velmi hlubokou třetí zásuvkou, takže se zvládne umýt mnohem víc nádobí než u ostatních myček nádobí. Kvalita mytí i sušení je perfektní a ještě ušetříte nějaký ten čas a elektrickou energii.

Vestavné myčky nádobí Whirlpool

Vestavné myčky jsou na výběr standardní i úzké, takže si každý najde tu svou. Některé modely mají viditelný panel a jsou z části zabudované do skříňky, aby ovládání zůstalo stále bez problémů dostupné.

U plně integrovaných modelů je k dispozici dekorativní deska, s jejíž pomocí skvěle zapadnou přímo do kuchyňské linky, aniž by se jakkoliv narušil vzhled samotné linky.

Vestavné myčky Whirlpool mají ve výbavě modulární koše Flexi Space zajistí dokonalé uspořádání všeho nádobí v celém vnitřním prostoru. Vynikající je Intensive Programme s jehož pomocí umyjete i hodně znečištěné nádobí, to vše při 65°C. Zvukový alarm zase oznámí, že byl mycí cyklus dokončen a je čas vyjmout nádobí ven.

O značce Whirlpool

Společnost Whirlpool vznikla 11. 11. 1911 v Michiganu. Na začátku spočívalo její zaměření zejména ve výrobě elektrických praček se ždímačkami. V roce 1989 se koncepce Whirlpool Europe dostala i na evropské trhy, přičemž do portfolia získala další značky jako Ignis, Philips atd. Motto, které je pro značku Whirlpool charakteristické, zní „Poznáte rozdíl“ (Sensing the Difference).
Značka se postupně rozšiřovala do mnoha oblastí/kategorií, takže kromě myček nádobí, pořídíte také pračky, sušičky prádla a mnohé další užitečné spotřebiče do domácnosti.

Myčky nádobí Whirlpool můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (121 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo