Indesit DFG 15B10

Volně stojící myčka nádobí Indesit DFG 15B10 má šířku 60 cm a s kapacitou 13 sad nádobí je vhodná zhruba pro čtyřčlennou domácnost. Patří do energetické třídy A+ se spotřebou 1,04 kWh za jeden mycí cyklus, zatímco odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 295 kWh. Na jeden mycí cyklus potřebuje myčka 11 litrů vody, což je odhadem 3080 l za rok.

Účinnost mytí a sušení je třídy A. S hlučností to sice není žádná sláva, neboť dosahuje 51 dB, ale i tak se to dá ještě přežít. Myčka Indesit DFG 15B10 má klasický design, takže zapadne do každé kuchyně.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Ovládání Indesit DFG 15B10 je umístěno na dvířkách a je velmi jednoduché. Systém Overflow zajišťuje ochranu proti úniku vody, což vám umožňuje zaplnit myčku a odložit start až na dobu kdy nejste doba, aniž by došlo k nějaké katastrofě.

Myčka disponuje 5 mycími programy: Eco, Intenzivní, Normální, Oplachování a Rychlý 40 min. Teplotu je možné zvolit v rozmezí 40 – 70°C. Horní koš je nastavitelný díky systému Lift Up Basic.

Vyjímatelný košík je určen k ukládání příborů, snadno se přitom umístí do dolního koše. Ve spodním koši jsou fixní držáky talířů pro pevnější a stabilnější podporu nádobí během mycího cyklu. Přehledný LED displej zobrazuje vše potřebné, jako zvolený program, čas cyklu atd. Elektronický ukazatel oznamuje nedostatek soli a leštidla.

Parametry

Výrobce: Indesit
Zařazení: volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost: 51 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 5
Spotřeba vody: 11 l
Energetická třída: A+
Roční spotřeba el. energie: 295 kWh
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 47 kg

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Myčka Indesit DFG 15B10 je velmi kvalitní, jednoduše se obsluhuje a dá se pořídit za přijatelnou cenu. Splní vaše požadavky, pokud jde o mytí nádoby, které je po dokončení cyklu hezky čisté a suché. Výběr programů dostačující, jsou to v podstatě ty nejčastěji používané. Výkon je velmi slušný a hlučnost přijatelná. Tato myčka si rozhodně zaslouží šanci. Můžete se podívat i na jiné myčky, například Siemens SN236I01KE.

9Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9
Údržba
9
9.6Hodnocení čtenářů
Design
9
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • snadná obsluha
 • výběr programů
 • poměr cena/výkon
Zápory
 • chybí konfigurace času a teploty
 • dost hlučná
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Indesit najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. Reply
  A. Wohlgemuthová 14.1.2019 v 10:29
  4.8
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Zdravím a děkuji fa Indesit za mou úžasnou “ otrokyni“ myčku indesit DG 5310 W, která mé 6-členné rodině skvěle sloužila celých 22!!!let…? Stále vypadá při pravidelné údržbě jako nová, pouze madlo a košíček jsme 1x měnili… Včera večer se něco jakoby spálilo, tak zřejmě dosloužila… Ale odpočinek bude mít zasloužený, těžko se s ní budu loučit, SKVĚLÝ VÝROBEK!!! DĚKUJI!! ???

  Klady: 22 let bezproblémového fungování na dobré urovni
  Zápory: Seženu dnes ještě takovou??? Prý vydrží sotva 7 let... ?
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo