Recenze Indesit DFG 15B10

Volně stojící myčka nádobí Indesit DFG 15B10 má šířku 60 cm a s kapacitou 13 sad nádobí je vhodná zhruba pro čtyřčlennou domácnost. Patří do energetické třídy A+ se spotřebou 1,04 kWh za jeden mycí cyklus, zatímco odhadovaná roční spotřeba elektrické energie činí 295 kWh. Na jeden mycí cyklus potřebuje myčka 11 litrů vody, což je odhadem 3080 l za rok.

Účinnost mytí a sušení je třídy A. S hlučností to sice není žádná sláva, neboť dosahuje 51 dB, ale i tak se to dá ještě přežít. Myčka Indesit DFG 15B10 má klasický design, takže zapadne do každé kuchyně.

 

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Ovládání Indesit DFG 15B10 je umístěno na dvířkách a je velmi jednoduché. Systém Overflow zajišťuje ochranu proti úniku vody, což vám umožňuje zaplnit myčku a odložit start až na dobu kdy nejste doba, aniž by došlo k nějaké katastrofě. Myčka disponuje 5 mycími programy: Eco, Intenzivní, Normální, Oplachování a Rychlý 40 min. Teplotu je možné zvolit v rozmezí 40 – 70°C. Horní koš je nastavitelný díky systému Lift Up Basic.

Vyjímatelný košík je určen k ukládání příborů, snadno se přitom umístí do dolního koše. Ve spodním koši jsou fixní držáky talířů pro pevnější a stabilnější podporu nádobí během mycího cyklu. Přehledný LED displej zobrazuje vše potřebné, jako zvolený program, čas cyklu atd. Elektronický ukazatel oznamuje nedostatek soli a leštidla.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Indesit
Zařazení:volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost:51 dB
Účinnost mytí:A
Počet programů:5
Spotřeba vody:11 l
Energetická třída:A+
Roční spotřeba el. energie:295 kWh
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Hmotnost:47 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Indesit DFG 15B10

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Myčka Indesit DFG 15B10 je velmi kvalitní, jednoduše se obsluhuje a dá se pořídit za přijatelnou cenu. Splní vaše požadavky, pokud jde o mytí nádoby, které je po dokončení cyklu hezky čisté a suché. Výběr programů dostačující, jsou to v podstatě ty nejčastěji používané. Výkon je velmi slušný a hlučnost přijatelná. Tato myčka si rozhodně zaslouží šanci. Můžete se podívat i na jiné myčky, například Siemens SN236I01KE.

Design
8
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • snadná obsluha
 • cena
 • výběr programů
ZÁPORY
 • chybí konfigurace času a teploty
 • dost hlučná
Napsat hodnocení

Více o této myčce Indesit najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Právě zlevněné myčky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz