Myčky nádobí Mora

Myčky nádobí Mora se díky praktickým funkcím zařadily mezi vůbec nejlepší na našem trhu. Technologicky vyspělé spotřebiče plné inovativních prvků zajistí perfektně umyté i usušené nádobí. Jejich provoz je velmi bezpečný a úsporný.

O chod samotné myčky se postará kvalitní a velmi výkonný invertorový motor PowerDrive s regulací otáček. Nabízí špičkový výkon a velmi tichý chod, navíc má nízkou spotřebu elektrické energie a mnohem delší životnost než je tomu u klasických motorů. Myčky nádobí Mora mají kapacitu až pro 16 jídelních souprav.

Všechny myčky Mora

Mají 3 koše, u nichž jsou zvýrazněny pohyblivé prvky a je tak možné rychle i jednoduše upravit interiér tak, aby se plně přizpůsobil aktuálním potřebám. Horní koš se dá snadno zvednout, a to i ve chvíli, kdy je plně zaplněn.

Snadno tak pod ním získáte dostatek volného prostoru, aby bylo možné vložit i objemnější kusy nádobí, ať už jsou to různé mísy, hrnce, pekáče nebo nádobí na servírování a podobně. Pro příbory je k dispozici příborová zásuvka, kde nehrozí, že se příbory jakkoliv poškrábou.

Naopak dostanou skvělý prostor pro bezproblémové vysušení. Jednoduchý systém pro nastavení výšky košů zajistí maximální komfort. Ve spodním koši jsou praktické držáky na talíře, dokonce jej můžete i složit, pokud ho nebudete potřebovat. Ovládání každého jednotlivého modelu je jednoduché, rychlé a zcela intuitivní.

Ovládání je dotykové a pomáhá s ním přehledný panel, kde je možné vybrat vhodný program nebo aktivovat jednu z funkcí. K nim patří inovativní funkce jako automatické pootevření dveří SušeníPlus, odložený start nebo zkrácení délky programu Rychlé mytí.

Ostatní funkce, jako tvrdost vody, dávkování leštidla, aktivaci tablet 3v1, nebo také hlasitost zvukových signálů je možné nastavit prostřednictvím příslušných tlačítek, případně jejich kombinací.

Myčky nádobí Mora disponují funkcí automatického pootevření dvířek, jejímž úkolem je po dokončení cyklu mírně otevřít dvířka a vypustit přebytečnou páru, čímž se do prostoru myčky dostane čerstvý vzduch a zajistí, že bude nádobí dokonale suché.

Funkce RychléMytí je perfektní vždy, když potřebujete jen opláchnout pár kousků nádobí a nepouštět kvůli tomu delší mycí proces. S touto funkcí máte hotovo za 15 minut, což je parádní čas. Skvělé je přídavné ostřikovací rameno, díky kterému je prostor myčky mnohem lépe pokryt proudem vody a oplachování je tak důkladnější a výsledky mytí efektivnější.

Hodinový program je vhodný mytí méně znečištěného nádobí a je skvělý pro každodenní používání. Program trvá 60 minut a nastavená teplota je 60°C nebo 65°C. Myčky nádobí Mora mají dokonce speciální auto program, který využijete pro opláchnutí pár kousků nádobí, ale i pro plnou myčku.

Tento program totiž využívá senzorovou technologii, která dokáže nastavit optimální hodnoty programu vždy tak, že zamezí zbytečnému plýtvání a spotřeba vody i energie bude naprosto ideální pro dosáhnutí těch nejlepších výsledků mytí s maximální úsporou. Program Sklo zvládne umýt veškeré sklo, které do myčky vložíte tak, že bude křišťálově čisté. Program Hygiena odstraňuje až 99,9% bakterií, přičemž program spustí dodatečné opláchnutí studenou vodou, prodloužené mytí pomocí horké vody, která má teplotu 70°C.

Nechybí ani noční program, který je tišší než standardní až o 2 dB a umožňuje tak použití myčky i v noci, aniž by rušila vás či sousedy. Co potěší je samočistící program, který stačí spustit jednou měsíčně a hravě tak udržíte myčku v co nejlepší kondici.

Pokud by bylo potřeba vyčistit myčku nádobí dříve, dokáže vás na to sama upozornit. To samé platí i v případě samočistícího filtru, kdy oplachovací systém zajistí bezproblémový a zcela plynulý provoz myčky a zamezí ucpání samotného filtru.

Posuvná dvířka umožňují díky speciálnímu mechanismu instalaci myčky do kteréhokoliv typu kuchyňské linky, aniž by bylo potřeba brát ohled na výšku dekoračních dveří či soklu. Total AquaStop je důmyslný systém pro bezpečné použití pračky bez obav z úniku vody během mycího cyklu. Pokud by došlo k poruše, jednoduše zastaví napouštění vody a naopak vodu z myčky odčerpá.

O značce Mora

Společnost byla založena roku 1825 v Mariánském Údolí, přičemž na počátku všeho byla hutní výroba, budování železárny a železná huť. V roce 1873 je zahájena výroba prvních výrobků pro domácnosti, konkrétně šicí stroje.

Postupně se přidávala jedna kategorie výrobků po druhé, až značka doputovala do současnosti, kdy vyrábí spoustu domácích spotřebičů, včetně myček nádobí, ale i dalších spotřebičů, jako sporáky, mrazáky a další.

Myčky nádobí Mora můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (127 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo