Myčky nádobí ECG

Myčky nádobí ECG vynikají špičkovým výkonem a spolehlivým provozem. Mají praktické, velmi dobře přizpůsobené rošty, které je možné libovolně upravovat, díky čemuž se dovnitř vejde dostatečně velké množství nádobí, bez ohledu na jeho druh.

Výhodou je, že máte na výběr několik teplot mytí, sušení je špičkové a celková péče o nádobí dosahuje vysoké úrovně. Nádobí je po skončení cyklu krásně čisté, suché a tím pádem připravené k uložení.

Všechny myčky ECG

Myčky nádobí ECG disponují mnoha inovativními funkcemi, mezi nimiž nechybí ani klasika jako pojistka proti přetečení Aquastoo, dětský zámek atd. Nechybí automatické otevírání dveří, samočisticí filtr či funkce jako Extra sušení. Hlučnost se u myček Concept pohybuje do cca 50 dB. Kapacita myček je do cca 14 sad nádobí.

O značce ECG

Značka ECG byla založena roku 1996, což bylo také rok, kdy se na trhu objevily první výrobky této značky, přičemž jejím majitelem je společnost K+B Progres.

Přestože na začátku byly základním kamenem mikrovlnné trouby, po několika letech se ECG pustila i do výroby velkých domácích spotřebičů, jako jsou právě myčky nádobí, ale také například pračky nebo sušičky prádla. Dnes jsou plnohodnotnou konkurencí ostatním značkám, které patří do levnějších kategorií.

Myčky nádobí ECG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo