Myčky nádobí Samsung

Myčky nádobí Samsung se pyšní vysokou kvalitou, krásným designem i mnoha inovativními funkcemi. Dokonale zapadnou do jakékoliv kuchyně a jsou přizpůsobeny tak, aby vše plně odpovídalo vašemu životnímu stylu i všem potřebám.

Nejen, že s nimi ušetříte spoustu elektrické energie, ale také čas a námahu, kterou je nutné vynaložit při ručním mytí. Myčky nabízí vysokou energetickou účinnost, ale také efektivním a velmi důkladným čištěním, díky němuž je nádobí dokonale čisté.

Vybavení modelů se může lišit. Co potěší je automatické otvírání dveří i možnost si variabilně upravit interiér podle velikosti nádobí, které chcete umýt, tedy kromě klasického nádobí či kuchyňského náčiní, můžete umývat také hrnce a podobně.

Všechny myčky Samsung

Na výběr jsou volně stojící myčky nádobí a vestavné myčky nádobí. Kapacita myček je do 14 sad nádobí, přičemž pokud jde o energetickou třídu, tam se většinou myčky vlezou do kategorie D nebo E.

Myčky nádobí Samsung se pyšní jemným a plynulým vysouvacím systémem, který je založen na kolejnicích s kulatými ložisky vyvíjející menší tření, čímž je vysouvání u zasouvání daleko plynulejší. Dokonce i při plném zatížení těžšími kusy nádobí je manipulace bezproblémová a s minimálními otřesy.

Nemusíte se tak obávat, že vám bude nádobí vypadávat a vy si tak některé kousky nádobí rozbijete. Za přihrádkami najdete ve střední zásuvce páku, která umožňuje změnit nastavení úhlu koše, čímž se vám do myčky vejde mnohem více nádobí.

Díky praktickému stojanu pro změnu snadno a rychle umístíte skleničky, které patří k tomu vůbec nejkřehčímu nádobí vůbec. Funkce automatického otevírání dveří Auto Open zajistí, že jakmile se nádobí opláchne a osuší, myčky se sama automaticky otevře na cca 10 cm a vypustí z myčky páru nahromaděnou během cyklu.

Nádobí se tak usuší ještě rychleji a snáze, než když tuto funkci nemáte. Funkce Hygiene Care umí nádobí zbavit nežádoucích mikrobů velmi efektivně. Jejím principem je prodloužení závěrečného oplachován a zvýšení teploty vody na 70°C, díky čemuž se vše vyčistí více do hloubky a nádobí je dokonale čisté.

Funkce Self Clean bude vaši myčku nádobí udržovat v neustálé čistotě a stačí vám na to jediné tlačítko. Myčku zbaví všech nečistot i bakterií, čímž se zamezí výskytu nepříjemného zápachu. Nechybí ochrana před nechtěným únikem vody AquaStop, která zabrání vytopení vaší domácnosti i sousedů.

O značce Samsung

Společnost byla založena roku 1969 pod názvem Samsung-Sanyo Electronics. Postupně se začala společnost vyvíjet a přidávala další kategorie s různými spotřebiči. Na počátku všeho byl černobílý televizor, odkud se společnost postupně propracovala až k velkým spotřebičům, jako jsou právě myčky nádobí Samsung, nebo také pračky, sušičky prádla a další.

Myčky nádobí Samsung můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (121 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo