Siemens SN236I01KE

Volně stojící myčka Siemens SN236I01KE vás už na první pohled potěší povrchovou úpravou antiFingerPrint, díky níž na spotřebiči neulpívají žádné otisky prstů, takže vám odpadá neustálé leštění povrchu, abyste se jich zbavili. Kapacitu má na 13 sad nádobí, přičemž spotřebuje pouhých 9,5 litrů vody, za rok je to 2660 l. Se spotřebou 0,92 kWh se řadí do energetické třídy A++, za rok je to 262 kWh.

Vedle úsporného provozu, vyniká také tichým chodem s hlučností maximálních 46 dB, takže vás nebude rušit ani, když jí zapnete ve večerních hodinách. K tomu přispívá rovněž motor iQDrive, jež je znám nízkou hlučností i spotřebou a dlouhou životností. S ohledem na kompaktní rozměry je tato myčka vhodná do malé i velké domácnosti. Třída účinnosti mytí i sušení je A.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Siemens SN236I01KE má v nabídce 6 mycích programů. Pro silně a středně znečištěné nádobí je to Eco 50°C a Intenzivní 70°C. Auto program 45 – 60°C umí pomocí AquaSenzoru změřit znečištění vody a tomu pak přizpůsobit teplotu i program. Sklo 40°C se šetrně postará o sklenice a další skleněné nádobí.

S rychlým programem máte nádobí umyté i usušené za 60 rekordních 60 minut. Funkce VarioSpeed Plus dokáže zkrátit program o 66 %, aniž by se snížila účinnost mytí a sušení. Systém AquaStop brání nečekanému vzniku škod možným vytopením kuchyně.

Dávkovací asistent se postará o rovnoměrné rozložení čisticího prostředku po celé myčce. Výškově nastavitelný horní koš umožňuje vkládání i větších kusů nádobí.

Funkce IntensiveZone využívá vyšší tlak i teplotu ve spodním koši, takže se dá umývat běžně znečištěné nádobí v horním koši a špinavé pánve, hrnce a podobně v tom spodním. Díky odloženému startu můžete mycí cyklus posunout až o 24 hodin. Všechny zásadní informace zobrazuje přehledný LED displej.

Parametry

Výrobce: Siemens
Zařazení: volně stojící myčka nádobí
Způsob umístění:
Hlučnost: 46 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 6
Spotřeba vody: 9.5 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 262 kWh
Výška: 84.5 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 52 kg

Fotografie

siemens-sn236i01ke

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Myčka nádobí Siemens SN236I01KE se snadno ovládá, nádobí umývá velmi dobře, má dostatečnou kapacitu pro špinavé nádobí a je cenově dostupná. Programová výbava je vyhovující, jsou k dispozici nejčastěji používané programy. Není hlučná, takže nebudete rušit sousedy, má zabezpečení proti úniku vody, dávkovacího asistenta, ale i možnost zkrácených programů. Za nás je určitě palec nahoře. Neváhejte a zkuste myčku Siemens SN236I01KE porovnat třeba s myčkou Indesit DFG 15B10.

Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8.5
Klady
  • tichá
  • pěkný design
  • snadné ovládání
  • zabezpečení proti úniku vody
  • možnost zkrácených programů
Zápory
  • velké mezery ve spodním koši
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této myčce Siemens najdete na stránkách výrobce zde.

 

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo