Myčky nádobí Smeg

Myčky nádobí Smeg nabízí velmi dobrou kvalitu, eleganci, osobitý styl a inovativní efektivnost. Na výběr máte volně stojící myčky, které se dají umístit kamkoliv, kde pro tento spotřebič najdete vhodné místo, nebo také vestavné myčky nádobí, dokonale schopné splynout s vaší kuchyňskou linkou.

Obě varianty pořídíte v šířce 60 cm v několika designových modelových řadách. V nabídce nechybí ani úzké myčky s šířkou 45 cm, takže si ji mohou pořídit i ti, co mají jen minimální prostor. Skvělé jsou rovněž extra široké myčky nádobí s šířkou 90 cm, přičemž pro otevření dvířek je potřeba jen 36 cm prostor.

Všechny myčky Smeg

Společnost Smeg má vlastní patentovaný planetární systém mytí, který zajišťuje nejvyšší účinnost mytí. Vděčí za to dvojitému simulačnímu pohybu ostřikovacího ramene. Hlavní rameno se otáčí kolem jedné osy planetárním pohybem, a to vždy po směru hodinových ručiček, zatímco druhé rameno se pohybuje společně s ním jen opačným směrem.

Jedná se vlastně o tzv. spirálovitý pohyb, díky čemuž je voda rozstřikována v rovnoměrném poloměru 360°. Co se týká rychlosti otáčení, ta se pohybuje kolem 65 otáček za jednu minutu. Výsledkem je dokonale čisté nádobí po každém dokončeném pracím cyklu.

Inovativní systém 2v1 Sliding Flexifit umožňuje flexibilní montáž dekorativního panelu již od výšky základny 50 mm a není proto potřeba provádět výřez v základně. Integrace spotřebiče je tak rychlá a jednoduchá.

O značce Smeg

Značka Smeg byla založena v roce 1948. Je to oblíbený italský výrobce domácích spotřebičů. Veškeré produkty jsou vyráběny ve čtveřici výrobních závodů přímo v Itálii. Nabídka produktů je pestrá a kromě myček nádobí, je možné pořídit také mikrovlnné trouby, chladničky, mrazničky a další.

Myčky nádobí Smeg můžete nakoupit v těchto e-shopech: Smeg.com a Pottenpannen.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo