Myčky nádobí Siemens

Myčky Siemens vynikají moderním designem, flexibilitou a spoustou inovativních technologií, které nám maximálně ulehčují život. Různé praktické funkce jako třeba výškově nastavitelné postranní díly, sklopné stojánky a podobně zaručují bezproblémové mytí velkých naběraček, stejně jako malých lžiček. Nádobí je po použití vždy rychle umyté a hlavně zářivě čisté.

Všechny myčky Siemens

V kurzu jsou momentálně nové myčky speedMatic, ty mnohem rychleji předehřívají a to díky nejmodernějším hydraulickým systémům. Mytí nádobí je mnohem účinnější a intenzivnější. Tyto modely myček jsou účinné, důkladné a rychlé. Navíc díky inovativním automatickým programům dokáže sama určit teplotu, délku cyklu i množství spotřebované vody.

Pokud máte malou kuchyň, uvítáte myčky Slimline, které mají šíři 45 cm, početnější domácnost využije šířku 60 cm. Myčky jsou vhodné do každého interiéru díky dokonalým křivkám a modernímu designu, bez ohledu na to, jestli je to volně stojící či vestavná myčka. Samozřejmostí je použití těch nejkvalitnějších materiálů a precizní zpracování každého jednotlivého spotřebiče.

O firmě Siemens

Společnost Siemens vznikla v roce 1847, tehdy jen jako malá dílnička kdesi v Berlíně. Postupně se proměnila v elektrotechnický koncern, který se věnuje oblasti průmyslu, informačních technologií, energetice i zdravotnictví. Na území České republiky působí více než 120 let a stále pracuje na rozvoji své image tím, že pravidelně nabízí nové špičkové technologie, zakládá si na kvalitě, spolehlivosti a inovacích.

Ostatně byl to vlastně Siemens, kdo na počátku minulého století zapojil ještě tehdejší Československo do evropské telegrafní sítě. O několik desítek let později pak přišla značka Siemens s prvním mobilním telefonem na světě, který měl barevný displej a v podstatě rozjel budoucí éru mobilů, jak jí známe dnes.

Co se týká spotřebičů, pořídíte kromě myček všechno možné na vaření či pečení, jako jsou pečící nebo parní trouby, varné desky, mikrovlnné trouby atd., dále pračky, sušičky, pračky se sušičkou, mrazáky, chladničky a vinotéky. Nechybí ani pomocníci na přípravu kávy, jako jsou kávovary, plno či poloautomaty na espresso, ale také například domácí telefony.

Myčky nádobí Siemens můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz, Datart.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (94 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já jsem si pořídila myčku nádobí Siemens SN615X03EE a zatím spokojenost. Pracuje docela tiše, nádobí je pěkně čistě a ještě má pěkný design, takže si nemám na co stěžovat. Mohu tuto myčku jedině doporučit.

  2. Vůči značce Siemens jsem byla svého času velice skeptická, takže jsem objevila myčku nádobí od tohoto výrobce, neměla jsem v plánu jí kupovat. Jenže můj manžel se mě na názor neptal a pořídil bez mého vědomí Siemens SN615X03EE, což se nakonec ukázalo jako velmi dobrá koupě, protože pracuje opravdu moc dobře a jsem velice spokojená s čistotou nádobí.

Přidat komentář

Recenzer
Logo