Myčky nádobí Siemens

Myčky Siemens vynikají moderním designem, flexibilitou a spoustou inovativních technologií, které nám maximálně ulehčují život. Různé praktické funkce jako třeba výškově nastavitelné postranní díly, sklopné stojánky a podobně zaručují bezproblémové mytí velkých naběraček, stejně jako malých lžiček. Nádobí je po použití vždy rychle umyté a hlavně zářivě čisté.

Všechny myčky Siemens

V kurzu jsou momentálně nové myčky speedMatic, ty mnohem rychleji předehřívají a to díky nejmodernějším hydraulickým systémům. Mytí nádobí je mnohem účinnější a intenzivnější. Tyto modely myček jsou účinné, důkladné a rychlé. Navíc díky inovativním automatickým programům dokáže sama určit teplotu, délku cyklu i množství spotřebované vody.

Pokud máte malou kuchyň, uvítáte myčky Slimline, které mají šíři 45 cm, početnější domácnost využije šířku 60 cm. Myčky jsou vhodné do každého interiéru díky dokonalým křivkám a modernímu designu, bez ohledu na to, jestli je to volně stojící či vestavná myčka. Samozřejmostí je použití těch nejkvalitnějších materiálů a precizní zpracování každého jednotlivého spotřebiče.

O firmě Siemens

Společnost Siemens vznikla v roce 1847, tehdy jen jako malá dílnička kdesi v Berlíně. Postupně se proměnila v elektrotechnický koncern, který se věnuje oblasti průmyslu, informačních technologií, energetice i zdravotnictví. Na území České republiky působí více než 120 let a stále pracuje na rozvoji své image tím, že pravidelně nabízí nové špičkové technologie, zakládá si na kvalitě, spolehlivosti a inovacích.

Ostatně byl to vlastně Siemens, kdo na počátku minulého století zapojil ještě tehdejší Československo do evropské telegrafní sítě. O několik desítek let později pak přišla značka Siemens s prvním mobilním telefonem na světě, který měl barevný displej a v podstatě rozjel budoucí éru mobilů, jak jí známe dnes.

Co se týká spotřebičů, pořídíte kromě myček všechno možné na vaření či pečení, jako jsou pečící nebo parní trouby, varné desky, mikrovlnné trouby atd., dále pračky, sušičky, mrazáky, chladničky a vinotéky. Nechybí ani pomocníci na přípravu kávy, jako jsou kávovary, plno či poloautomaty na espresso, ale také například domácí telefony.

Myčky nádobí Siemens můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.cz, Datart.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo