Sušičky prádla Whirlpool

Sušičky Whirlpool jsou stejně jako ostatní spotřebiče této značky vybaveny inteligentní technologií 6. smysl. Podstatou této technologie je automatické zaznamenávání úrovně vlhkosti, čemuž přizpůsobuje vybraný program sušení a následně pak nastaví ideální parametry pro úsporu energie i času.

Unikátní kombinace senzorů vlhkosti i teploty, dále šetrný systém proudění vzduchu a rovněž obousměrný pohyb bubnu Wave Motion, jež zajišťuje rovnoměrné sušení, to vše činí ze sušiček Whirlpool jedinečné spotřebiče.

Všechny sušičky Whirlpool

Oblečení je vždy perfektně suché, úžasně měkoučké a hlavně není zmačkané, což umožňuje prádlo ihned po vyndání z bubnu složit a uložit. Kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem jsou do domácnosti nejlepší. Rychle a šetrně se starají i o to nejjemnější prádlo. Obecně lze říci, že čím vyšší má sušička energetickou třídu, tím dříve se vám vrátí pořizovací náklady, které jste investovali při koupi spotřebiče.

Inovativní technologie, spolu s tepelným čerpadlem zajistí, že sušičky prádla Whirlpool, zaručují dokonalé sušení a dopřávají prádlu tu nejlepší péči. Dokonalou vychytávkou je parní program SteamCare, který společně s praktickým prouděním vzduchu brání pomačkání tkanin jakéhokoliv druhu, takže vám odpadá zbytečné žehlení.

O značce Whirlpool

Společnost Whirlpool vznikla 11. 11. 1911 v Michiganu. Na začátku spočívalo její zaměření zejména ve výrobě elektrických praček se ždímačkami. V roce 1989 se koncepce Whirlpool Europe dostala i na evropské trhy, přičemž do portfolia získala další značky jako Ignis, Philips atd. Motto, které je pro značku Whirlpool zní „Poznáte rozdíl“ (Sensing the Difference).

Jednotlivé produktové skupiny a nejnovější technologie prezentují pohádkové postavy víl. Každý produkt je nejen inteligentní a energetický úsporný, ale skrývá ty nejnovější technologie a vyniká dokonalým designem.

Na značku Whirlpool můžete narazit v oblasti vaření, pečení, mytí nádobí i péče o prádlo. Kategorie, které Whirlpool zastupuje, jmenujme varné desky, pračky, sušičky, případně jejich kombinace, dále myčky nádobí, digestoře, espressa, chladničky, mikrovlnné trouby, sporáky, mrazničky a další.

Sušičky prádla Whirlpool můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo