Sušičky prádla Whirlpool

Sušičky Whirlpool jsou stejně jako ostatní spotřebiče této značky vybaveny inteligentní technologií 6. smysl. Podstatou této technologie je automatické zaznamenávání úrovně vlhkosti, čemuž přizpůsobuje vybraný program sušení a následně pak nastaví ideální parametry pro úsporu energie i času.

Unikátní kombinace senzorů vlhkosti i teploty, dále šetrný systém proudění vzduchu a rovněž obousměrný pohyb bubnu Wave Motion, jež zajišťuje rovnoměrné sušení, to vše činí ze sušiček Whirlpool jedinečné spotřebiče.

Všechny sušičky Whirlpool

Oblečení je vždy perfektně suché, úžasně měkoučké a hlavně není zmačkané, což umožňuje prádlo ihned po vyndání z bubnu složit a uložit. Kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem jsou do domácnosti nejlepší. Rychle a šetrně se starají i o to nejjemnější prádlo. Obecně lze říci, že čím vyšší má sušička energetickou třídu, tím dříve se vám vrátí pořizovací náklady, které jste investovali při koupi spotřebiče.

Inovativní technologie, spolu s tepelným čerpadlem zajistí, že sušičky prádla Whirlpool, zaručují dokonalé sušení a dopřávají prádlu tu nejlepší péči. Dokonalou vychytávkou je parní program SteamCare, který společně s praktickým prouděním vzduchu brání pomačkání tkanin jakéhokoliv druhu, takže vám odpadá zbytečné žehlení.

O značce Whirlpool

Společnost Whirlpool vznikla 11. 11. 1911 v Michiganu. Na začátku spočívalo její zaměření zejména ve výrobě elektrických praček se ždímačkami. V roce 1989 se koncepce Whirlpool Europe dostala i na evropské trhy, přičemž do portfolia získala další značky jako Ignis, Philips atd. Motto, které je pro značku Whirlpool zní „Poznáte rozdíl“ (Sensing the Difference).

Jednotlivé produktové skupiny a nejnovější technologie prezentují pohádkové postavy víl. Každý produkt je nejen inteligentní a energetický úsporný, ale skrývá ty nejnovější technologie a vyniká dokonalým designem.

Na značku Whirlpool můžete narazit v oblasti vaření, pečení, mytí nádobí i péče o prádlo. Kategorie, které Whirlpool zastupuje, jmenujme varné desky, pračky, sušičky, případně jejich kombinace, dále myčky nádobí, digestoře, espressa, chladničky, mikrovlnné trouby, sporáky, mrazničky a další.

Sušičky prádla Whirlpool můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo