Adrop.cz je firma, která se specializuje na zážitkové dárky pro muže. Uděláte zde radost jak sportovcům, tak příznivcům auto-moto, adrenalinu, dobrého jídla či klidových aktivit. S touto společností můžete vašim blízkým splnit dávný sen jako je například seskok s padákem a další výzvy, na které si zatím netroufli.

Veškerou nabídku najdete na jejich internetových stránkách, kde si o nich můžete přečíst více info – jak vše probíhá atd. K dispozici je vám také zákaznická podpora na telefonu, emailu a v online chatu.

Adrop

Logo – Adrop.cz

Představení e-shopu

Společnost Adrop.cz funguje více než 15 let. Razí filozofii, že nejlepší dárky jsou ty spojené s emocemi a zážitky. Snaží se nabízet alternativu k hmotným darům, které se velmi často míjí účinkem a obdarovaný na ně brzy zapomene.

Zážitky testují sami na sobě a na externích profi testerech. Můžete si tedy být jistí, že vědí, co vám nabízí a zároveň jsou schopni odborně poradit v případě, že si nejste úplně jistí, co vybrat. K tomu ostatně slouží i sekce Dárkový průvodce, Tip na dárek nebo blog.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Zážitky jsou rozděleny do následujících kategorií: Zážitky až domů, Auto-moto, Vzduch, Pobyty a relaxace, Adrenalin, Netradiční, Sport, Gurmán, Pánská jízda a Únikové hry. Zážitky až domů sestávají z online zábavy, hmotných dárků a originálních dárkových sad. Pokud se rozhodnete pro Auto-moto, máte na výběr z jízd v různých druzích motorových vozidel, ať už jde o offroad nebo luxusní auta.

V kategorii Vzduch najdete seskoky a létání, Pobyty a relaxace jsou zase ideální pro muže, kteří rádi relaxují a užívají si pohody v luxusu. Za zmínku jistě stojí také Netradiční zážitky, kde pořídíte kurzy, povolání na zkoušku, zážitky po tmě nebo ve virtuální realitě. Ve Sportu seženete poukazy na běžné i méně běžné sportovní aktivity, které stojí za to – od potápění přes bojová umění až po lezení. Pro nákup na Adrop.cz je možné využít slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Rezervace probíhá na eshopu přes online formulář. Nejprve zakoupíte zážitek a dostanete voucher s kódem. Ten budete potřebovat pro rezervování konkrétního termínu. Najednou je možné rezervovat i více poukazů.

Pokud se rozhodnete pro elektronickou verzi poukazu, přijde vám jednoduše na email. Tištěné verze rozesílá Messenger, PPL a Zásilkovna. Vše se dá vyřešit také osobně na pobočce v Liberci. Platba probíhá kartou online přes zabezpečenou platební bránu, na dobírku, bankovním převodem nebo hotově či kartou při osobní schůzce na pobočce.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Získejte slevu 100 Kč na další nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • ePlatba
 • mBank
 • PayPal
 • GoPay
 • MojePlatba

Prodejna

 • Železná 830/12a, 460 01, Liberec

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Specialista na zážitkové dárky pro muže

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
10
9.7Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • komunikace a ochota
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Manžel si přál zažít něco, co ještě nikdy nezažil. No tak jsem mu koupila tandemový seskok padákem a byl nadšený.

 2. Reply
  Jaroslava Veselá 29.6.2022 v 2:21

  Koupila jsem svému bratrovi k třicátým narozeninám poukaz na potápění a byl z toho nadšený. Báječně si to užil a říkal, že by si klidně nějaký takový zážitek vychutnal ještě jednou.

 3. 4.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Děkujeme za super let letadlem z Vyškova, super pilot, bezpečné, profesionální, vřele doporučujeme.Sedláčkovi?

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Jízda Teslou S80DX naprostá bomba!

  Klady: Jizda Teslou S80DX naprostá bomba!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo