mBank

Bankovní společnost mBank není na našem trhu až tak dlouho jako někteří její konkurenti, přesto není nutné ji rozsáhle představovat. Již od počátku svého působení, tedy od roku 2007 cílí zejména na mladší zákazníky kterým vyhovuje její koncept a totiž, že lze veškeré záležitosti od založení účtu až po vyřízení spotřebitelského úvěru zřídit online.

mBank

Možná jste si už dávno všimli že mBanka rozhodně nedisponuje pobočkami na každém rohu a s výjimkou hlavního města tak lze v jiných velkých městech mnohdy najít třeba jen jednu malou pobočku. Tato skutečnost ovšem nemusí být zápornou a rozhodně to z mBank nedělá méněcennou instituci. Není ovšem na místě se obávat, nejedná se o bezduchou instituci, která s vámi nebude komunikovat, mBank má od pondělí do neděle připravenou mLinku s operátorem ochotným s vámi vyřídit naprosto vše. V následující recenzi jsme se pro jistotu rozhodli celou situaci probrat a kdo ví, třeba i vás zaujmou služby které mBank nabízí.

Založte si mKonto

Co mBank nabízí?

mBank s sebou přináší mnoho benefitů zejména v oblasti technologií a jak jsme již nastínili v úvodu, je hojně vyhledávána zejména mladšími generacemi, kteří s radostí využijí placení mobilem, nebo chytrými hodinkami. To ovšem neznamená že si na své nepřijdou i ostatní potencionální zákazníci. Klasický účet mKonto totiž banka nabízí všem svým zákazníkům zcela zdarma včetně výběrů z bankomatů, a to nejen bankomatů společnosti mBank. S vložením peněz je to v případě mBank specifické a totiž žádná pobočka neumožňuje vklady, pro ty slouží pouze vkladomaty nebo poštovní poukázky. Účet mKonto s sebou nese mnohem více výhod než jen vedení účtu zdarma, všechny další si tak s námi můžete projít v samostatné recenzi mKonto.

Celé portfolio služeb tak zahrnuje nejen nabídku běžného účtu, spořícího účtu mSpoření či nabídku hypotečního úvěru mHypotéka. Ke každému účtu je samozřejmě možné sjednat i kreditní kartu, kontokorent a mnohem více produktů mezi které patří i stále oblíbenější mPůjčka na cokoliv. Půjčka od mBank je pro zákazníky velice atraktivní, a dokonce ji lze za určitých podmínek čerpat bezúročně, samotné půjčce jsme proto věnovali vlastní recenzi mPůjčka. Pokud se chcete dozvědět nejen její výhody, ale i nevýhody, doporučujeme si naší recenzi v klidu projít.

Mobilní a internetové bankovnictví mBank

Hlavní výhodou vedení účtu u společnosti mBank je bezpochyby přehledné internetové a mobilní bankovnictví. Mobilní aplikace je dokonce tak chytrá, že vás dokáže upozornit v momentě kdy utrácíte víc peněz, než je pro vás obvyklé, dokážete s ní tak mít nejen lepší přehled o výdajích. Aplikace mBank samozřejmě ukazuje veškeré příchozí i odchozí transakce, stejně tak dobře máte k dispozici veškeré informace o půjčkách, kreditních kartách a dalších produktech.

Z mobilního a internetového bankovnictví zvládnete zařídit naprosto všechno bez jediné návštěvy pobočky, jediný produkt, který nelze dokončit bez návštěvy pobočky tak zůstává hypoteční úvěr. U této skutečnosti se ovšem nejspíše shodneme, když budeme tvrdit, že při podepisování dlouhodobého závazku, kterým hypoteční úvěr obecně bývá, je jednoduše lepší být osobně přítomni na pobočce pro případné doplnění informací, a hlavně pak vyjasnění veškerých nesrovnalostí a poznámek pod čarou.

Shrnutí

V závěrečném shlédnutí nad veškerými skutečnostmi, výhodami a pokrokovými technologiemi na kterých si mBank zakládá musíme zkrátka hodnotit banku jako nejen uživatelsky přívětivou, ale i spolehlivou s věrnými klienty kteří své kladné zkušenosti sdílejí nejen na internetových diskuzích.

Jedinou nevýhodou tak zůstává menší počet vkladových bankomatů a bezplatný výběr z bankomatů podmíněný výběrem finanční hotovosti nad 1 500 Kč. Pokud vám stejně jako stávajícím klientům vyhovuje pohodlné řešení záležitostí z domova za použití mobilního či internetového bankovnictví, nechybí vám osobní kontakt s bankéři a nebudete tak postrádat možnost zajít na svou pobočku prakticky kamkoliv, mBank pro vás může být tou pravou volbou.

Založte si mKonto

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (82 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Buď mi peníze ukradli oni nebo nejsou schopni je klientům ochránit. Po tom co mi peníze zmizeli ,jste jako klient pro ně nezajímavý a ohaní se tím ze se řídí pravidlama karetních společnosti. Prosím vás pryč od nich !!!!!

  2. mBank mě tedy nijak moc nenadchla, je to taková trochu imitace klasické banky. Okamžitou úhradu, kterou mají všechny banky zdarma, tady účtují za jednu korunu. Někdo řekne, že je to jen koruna, ale když těch příkazů posíláte víc za den a v podstatě denně, tak se to i po té koruně nashromáždí.

  3. MBank to je banka kde sou nekompetentní pracovníki.. Hrozní přístup… Pobocka Flora OC a pobočka Slavie u Edenu… Holka ukrajinka která mi dá kontakt na seba.. Abych volala nebo vubec nevedela co a jak furt volala někomu za radou a že nejde unternet… Když sem volala tak ona jednou zvedla a potom mne zablokovala… Nedopprucuju a pritom osobně údaje nejsou chráněni… Nedopprucuju

Přidat komentář

Recenzer
Logo