Breno se specializuje na prodej koberců a PVC podlah a lina. Tento specialista na podlahové krytiny má hned několik obchodních domů, kam si můžete zboží přijít prohlédnout. A pokud preferujete nákup z pohodlí domova, doporučujeme eshop koberce-breno.cz. Při nákupu online je vám k dispozici zákaznická linka a také online chat.

breno

Logo – Breno Koberce

Představení e-shopu

Společnost Koberce Breno byla založena v roce 1994 jako velkoobchod. O 4 roky později začali fungovat také jako maloobchod a zakládají vlastní síť prodejen. V roce 2001 došlo k velkému rozšíření společnosti.

Breno je jedním z nejvýznamnějších prodejců podlahových krytin v České republice a výhradním dovozcem a distributorem prestižních zahraničních výrobců. Zákazníkům nabízí celou paletu služeb – poradenství, rozvoz a pokládku, úpravu krytiny a další.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sortiment bychom mohli rozdělit na koberce, podlahy a lina. Koberce jsou rozděleny metrážové a kusové. V metrážovích najdete bytové, luxusní, zátěžové, běhouny, čistící zóny a umělou trávu. V kusových seženete moderní, klasické včetně imitace perských, dětské a koberce na objednávku.

PVC podlahy se dělí na bytové a zátěžové. Breno nabízí také vinylové podlahy, linoleum (zátěžové lino atd.), koupelnové předložky či rohožky. Často připravuje různé slevy a akce, díky kterým pořídíte oblíbené kousky za zlomek původní ceny. Při nákupu v obchodě můžete uplatnit slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Breno má prodejny například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni či Liberci. Cena dopravy se často mění v závislosti na rozměrech a hmotnosti objednávky.

Dopravu zajišťuje Breno, popř. nasmlouvaní externí dopravci. Pokud si zboží vyzvednete sami na prodejně Breno nebo v centrálním skladu, dopravu máte zdarma.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Vlastní doprava

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • GoPay

Prodejny

Breno prodejny v Praze

 • Antala Staška 1071, 140 00 Praha 4
 • Nádražní 1, 150 00 Praha 5
 • Jeremiášova 947, 155 00 Praha 5
 • Skorkovská 1511, 198 00 Praha 9 – Černý most
 • Veselská 719, 190 00 Praha 9 – Letňany

Breno prodejny v dalších městech

 • Hněvkovského 83/A, 617 00 Brno – Komárov
 • Krčínova 1610, 370 11 České Budějovice
 • Pilnáčkova 537, 500 03 Hradec Králové
 • Romana Havelky 5508, 586 01 Jihlava
 • Západní 41, 360 01 Karlovy Vary
 • Sousedská 605, 460 01 Liberec
 • Kafkova 47, 779 00 Olomouc
 • Sjízdná 5602/4, 722 00 Ostrava
 • Poděbradská 296, 530 09 Pardubice
 • Tyršova 884, 400 04 Ústí nad Labem
 • Olympia – Písecká 1089/8, 326 00 Plzeň – Černice

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce koberců a PVC podlah

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.3
Klady
 • ochota a komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • kamenné prodejny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

13 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  Spokojenost s eshopem Breno. Již podruhé objednán koberec, po objednávce ještě telefonicky ověřují její správnost. Doprava zdarma (dopravce FOFR) a tomu zřejmě odpovídala i kvalita. Na uvedené telefonní číslo dopravce se v den doručení od rána nedalo vůbec dovolat. Když se ozval odpoledne sám z jiného telef.čísla, tak nám sdělil, že to, na které jsme dostali odkaz vůbec nepoužívá a za 10 minut bude před domem. Manžel to má naštěstí blízko domů, takže se tam obratem dostavil a když dopravce sháněl, tak ten mu sdělil, že přijede za chvíli, protože je na nákupu v Lidlu :-(:-(:-(

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Jsem z Nového Jičína a dlouho jsem hledal prodejnu, kde bych mohl odebírat podlahové krytiny pro naše realizace. BRENO jsem si před pár lety vyškrtl jako firmu s neochotným personálem, co hledí jen na vlastní prospěch. Loni na podzim jsem se přesto odhodlal na výletě navštívit pobočku v 70 km vzdálené Olomouci. Od té doby beru jen tam a jezdím tu dálku, případně si tam objednám a nechám zboží přeposlat do Ostravy či Přerova. Olomoucká pobočka BRENO je pro mě naprostá jednička přístupem, ochotou a profesionalitou. Snad jim to vydrží.

 3. Reply
  Zdeněk Navrátil 13.1.2022 v 22:40

  Nakupuji pravidelně v BRENO Olomouc a již dlouhou dobu žádný problém. Právě naopak, vše naprosto v pohodě a i jsem několikrát měnil zboží za jiné. Za poslední rok a půl se pobočka v Olomouci výrazně zlepšila a všem doporučuji. PS: Jestli někdo někdy nemá chvilku respirátor nebo si jej na chvilku zapomene nasadit je pro mě naprosto normální. Jsme jen lidé.

 4. V prodejně BRENO Zlín jsem si zakoupil mimo lina za 8.000 Kč i jednu přechodovou lištu. Lišta bohužel barevně neladila k linu, na prodejně je tma (asi šetří) a odlišnost jsem zjistil doma. Chtěl jsem zabalenou, nepoškozenou lištu druhý den vrátit, ale jednání s paní prodavačkou, která neměla žádnou ochranu úst a nosu (respirátor) uvedla, že mají nařízené pouze vyměňovat zboží a nemůžou vracet za zakoupené zboží peníze. K tomu se přidal i druhý prodavač, že je to podle občanského zákoníku. Ano to je pravda, ale, co jsem si měl koupit jiného, jiný odstín přechodové lišty nemají. Lištu asi vyhodím, ale BRENO už nikdy více, i když se jedná skoro o monopol. Ještě se mají, co učit od OBI nebo Unihobby, kde nikdy nebyl problém.

 5. Včerejší nákup naprosto na jedničku. Ale to je tady poslední dobou obvyklé. Je pravda, že v Olomouci nemají konkurenci, ale oni ji ani nepotřebují. Zvláštní úkaz vidět stále stejně výborné služby v průběhu roku. Na to se dobře zvyká :-)

 6. 0.15
  Přehlednost obchodu
  0
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  sobota dopoledne, jsem jediný zákazník… trpělivě čekám než si pan prodavač, cca 40-cátník, vyřídí svůj několika minutový soukromý telefon, aby konečně vyštěkl tu správnou otázku „CO TO BUDE“ .. jakmile zjistí že chci koupit „pouze“ 3 ks koncovek k podlahovým lištám, následuje nepříjemné divadlo o totální neochotě se tím vůbec zabývat…
  Pro ulehčení jeho práce mu nabízím zde už zakoupenou koncovku, čímž spouštím lavinu neuvěřitelých teorií, jak to není z tohoto obchodu, proč nemám účet, kdo to má hledat a pod. Nabízím že si odpovídající vzor najdu sám, což už je jen olej do ohně a celá fraška vyústí ke stavu kdy reaguji stejným tónem a milý pan prodavač vše už jen zachraňuje slovy „hlavně v klidu“ a povolává na pomoc svého kolegu který obratem ruky nákup vyřizuje.

  závěrem: nepříjemný, neochotný pan prodavač, přístup k zákazníkovi nesrovnatelný s prvotním nákupem kdy prodávající naopak byla milá, ochotná a hlavně věci znalá paní prodavačka

  Zápory: když se nechce, je to horší než když se nemůže ...
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Reply
  Ilona Dočkalová 20.10.2021 v 19:39
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Hodnotím vynikající spolupráci s reklamačním oddělením BRENO Olomouc. Ochotní, příjemné a rychlé jednání k úplné spokojenosti zákazníka. Děkujeme.

  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. V prodejně BRENO Jihlava jsme zakoupili lino do dvou pokojů, což nebyla pro prodejce zanedbatelná tržba. Úroveň prodejce byla ucházející. Katastrofa nastala při dopravě. Dodání bylo plánované mezi 15- 18 hodinou. Zboží bylo přivezeno až po 20 hodině, a to jsme museli sami kontaktovat prodejce, nikdo se neobtěžoval nás kontaktovat, že přijedou déle. Po příjezdu nám bylo oznámeno, že nám lino nikdo nevynese k bytu, že je to těžké, že se tam těžko stáčí….., bylo nám řečeno, proč jsme si nekoupili koberec, který je lehčí. Lino, které bylo těžké pro dva chlapy, musela do čtvrtého patra tahat snacha se synem. Nutno dodat, že doprava lina po Jihlavě stála 300 Kč. BRENO již nikdy více!!!!

 9. Reply
  Lucie Noskova 21.7.2021 v 14:55
  4.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  100

  Absolutně skvělý přístup pana prodávajícího na prodejně Kladno, moc děkujeme za vše a posilame tu největší pochvalu světa! Koberec též moc krásný a kvalitní.

  Klady: Krásné zboží, čistota na prodejně, přehlednost a hlavně ochota personalu
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Nabízejí kvalitní zboží a široký výběr! :)

1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo