Koberce K+K

V obchodě Koberce K + K pořídíte kusové nebo metrážové koberce a příslušenství. Zboží nakoupíte online či v některé z kamenných prodejen. S kompletním katalogem zboží najdete na e-shopu Kobercekk.cz i aktuální slevy a akce na zboží, seznam prodejen, blog s tematickými články nebo rady a tipy jak vybrat správný koberec. Novinky vám Koberce K + K představí nejen v e-shopu ale i na svých sociálních sítích.

Koberce K+K

Představení e-shopu

V obchodě Koberce K + K nakoupíte koberce již od roku 1993. První koberce majitelé obchodu stříhali ve stodole v obci Pičín, a následně je zákazníkům sami rozváželi. O dva roky později, v roce 1995, už jsou v provozu čtyři pobočky. O devět let později, v roce 2004, jste mohli navštívit již 42 poboček. Ve stejný rok ovšem došlo k rozdělení společnosti na dvě samostatné jednotky.

Koberce z katalogu obchodu Koberce K+K dnes nakoupíte v 10 prodejnách. Kromě Prahy a Příbrami navštívíte prodejny Koberce K + K i v Českých Budějovicích, Děčíně nebo Pardubicích. E-shop Kobercekk.cz získal certifikát společnosti Heureka, Ověřeno zákazníky. Tito zákazníci ve svých recenzích uvádí spokojenost s rychlostí doručení objednávky a cenami za zboží.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V katalogu e-shopu Kobercekk.cz nakoupíte v sekci Kusové koberce jednobarevné, bytové a dětské koberce. K dispozici jsou i luxusní, venkovní a kulaté koberce, běhouny, kobercové omalovánky nebo koberce bouclé. Kategorie Metrážové koberce vám nabídne zátěžové koberce, dětské a bytové koberce, kobercové čtverce, vlněné koberce a čistící zóny. V záložce Lino a PVC si pro vás e-shop Kobercekk.cz připravil metrážová PVC se vzory dřeva a kamene a omyvatelné PVC předložky. Rigidní podlahy a lepené či zámkové vinylové dílce nakoupíte v sekci Vinylové podlahy.

V e-shopu pořídíte i pratelné či protiskluzové rohože, umělou trávu a travní koberce v metráži nebo příslušenství k umělým travám. Kategorie Doplňky vám nabídne soklové lišty ke kobercům a podlahám z vinylu, lepidla, fixace, pásky, náčiní, autokoberce, přípravky pro čištění a údržbu koberců, podložky pod metrážové a kusové koberce nebo pod židle a vinylové dílce. K nákupu využijete i dárkové poukazy, které jsou k dostání v hodnotách 500 až 10 000 Kč. Slevové kódy, které uplatníte při objednávce z e-shopu Kobercekk.cz, jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Objednávku z e-shopu Kobercekk.cz uhradíte bankovním převodem, platební kartou online a přes platební portály Apple Pay nebo Google Pay. Hotově zaplatíte při objednávce zboží na dobírku, a při osobní odběru v některé z prodejen. Dopravu zajišťují přepravní společnosti DPD a Toptrans.

Doprava je zdarma. Další slevy na zboží, prodlouženou záruku nebo zaměření prostor pro koberce a vinylové podlahy zdarma, získáte při bezplatné registraci do věrnostního klubu Koberce K + K. Kompletní přehled výhod najdete na e-shopu Kobercekk.cz.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Prodejny

 • Evropská 329, 261 01 Příbram 1
 • Vilsnická 93, 405 02 Děčín 2 – Vilsnice
 • 1771, Pod Stromovkou, 370 01 Litvínovice
 • Štefánikova 1303, 293 01 Mladá Boleslav 1
 • Ohrazenická 281, 530 09 Pardubice II – Polabiny
 • Bubenské nábř. 306, 170 00 Praha 7 – Holešovice

Více informací naleznete zde

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce koberců

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo