Mountfield.cz

Mountfield se zabývá prodejem potřeb a kompletního vybavení pro vaši zahradu. Seženete zde nejen vše pro údržbu, ale i volný čas a zábavu. Tento úspěšný obchodní řetězec najdete všude po republice. Obsloužil již miliony spokojených zákazníků, kteří se rádi vrací. Mountfiled je oblíbený a vyhledávaný prodejce – roční miliardové obraty mluví za vše.

mountfield

Logo – Mountfield

Představení e-shopu

Mountfield byl poprvé otevřen v roce 1991 v Mnichovicích u Prahy. Projekt byl úspěšný hned v počátcích, a tak brzy otevírali další prodejnu. V roce 2001 Mountfield začal prodávat i na internetu a založil vlastní eshop. Kromě kvality si zakládá na profesionálním zákaznickém servisu, vyškoleném personálu a nízkých cenách. Pravidelně aktualizují nabídku zboží ve výprodeji a slevě, které tak nakoupíte levněji než u konkurence. Kromě standartního prodeje zákazníkům nabízí také záruční a pozáruční servis.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Mountfiled se proslavil především sekačkami a zahradními traktůrky. Tím to ale nekončí. Pořídíte zde také bazény, vířivky a infrasauny, zahradní nábytek z různých materiálů a další vybavení na zahradu jako techniku, vysokotlaké čističe, čerpadla, zahradní sprchy, oblečení, doplňky a tak dále. Obchod prodává rovněž kamna a klimatizace, vybavení do dílny, chovatelské potřeby a elektrokola. Zákazníci mají možnost vstoupit do věrnostního programu, díky kterému můžou získat některou z klubových cen.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Mountfield má 56 prodejen, ve kterých současně provozuje i již zmíněný servis. Najdete je ve městech Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Jihlava, Plzeň a dalších. Vyzvednutí na prodejně je zdarma. Platit můžete hotově nebo kartou na prodejně, na dobírku, online kartou přes platební bránu nebo bankovním převodem. Zboží si můžete vzít také na splátky. Dopravu zajišťují dopravci DPD a PPL.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • Dobírka
 • PayU
 • mBank
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8 Hodnocení
Prodejce produktů pro zahradu

Přehlednost obchodu
8
Jednání se zákazníkem
8
Kvalita sortimentu
8.5
KLADY
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlost doručení
ZÁPORY
 • špatná komunikace
 • nedostatečně zabaleno
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz