FitStream

Internetový obchod Fitststream je zaměřený na prodej produktů pro zdravý životní styl. Stěžejním výrobkem firmy je přenosný mixér Fiststream. Mixér spolu s na e-shopu prodávanými potravinami usnadňuje přípravu zdravých nápojů, snídaní a svačinek.

FitStream

Představení e-shopu

E-shop FitStream.eu provozuje společnost Fitstream s.r.o., se sídlem v Bratislavě. Fitstream je dílem dvou kamarádek Hanky a Lenky. Vznikl v roce 2019 a jeho prodej byl spuštěn v roce 2020.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na webových stránkách obchodu naleznete sekci s produkty, recepty a výživového poradce. Hlavní produkt e-shopu – Fitstream mixér, je ideální pro rychlou přípravu koktejlů, sorbetů, proteinových nápojů a dětské stravy. K mixéru si můžete přikoupit neoprenové obaly pro udržení teploty nápoje, tašku Fitstream nebo náhradní nádoby. Obchod nabízí také zdravé potraviny: jednotlivé druhy mrazem sušeného ovoce nebo jeho směsi (ananas, ostružiny, maliny, žlutý meloun), výživové doplňky (káva na hubnutí, proteiny, kolagen), ořechová másla a ořechy (mandle a arašídy ve slaném karamelu, uzené kešu ořechy, mandlové máslo) a snídaňové kaše (balení 5 nebo 30 ks). Jak zdravou stravu připravovat, se můžete inspirovat v oddílu Recepty. Ve výživovém poradci se dozvíte například, jaký význam mají bílkoviny ve výživě nebo které vitamíny se vyplatí v zimě suplementovat.

Služby a ostatní

Obchod své výrobky neprodává za akční ceny, avšak výhodněji (se slevou) produkty zakoupíte v setech o více kusech. Recenzí na e-shop je na internetu málo, ale na produkty, které obchod prodává, jsou ohlasy většinou pozitivní. Při objednávce nad 1 299 Kč máte dopravu zdarma. Objednávku vám doručí Česká pošta, kurýr nebo Zásilkovna. Obchod zboží posílá i do zahraničí. Zaplatit můžete při převzetí zboží zaslaného na dobírku nebo on-line kartou.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 299 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce produktů pro zdravý životní styl

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo