Internetový obchod Fitstore.cz je českým e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí doplňků stravy, sportovní výživy, doplňků pro fitness a příslušenství za skvělé ceny.

Velké množství kvalitních produktů těch nejlepších si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno z oblasti fitness výživy nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tuto společnost samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své sportovně i nesportovně založené zákazníky, kteří touží provést změny se svým tělem.

1x1.trans - Fitstore

Logo fitstore.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Fitstore.cz je e-shopem, který na českém trhu působí už pár let a je součástí společnosti Fitness Innovations. Firma se rozrůstá a zásobuje lidi po celé republice fitness doplňky stravy těch nejlepších značek.

Obrovské zásoby produktů jsou velkou výhodou tohoto známého e-shopu. Nabídka e-shopu se neustále rozšiřuje a je neustále doplňována o nejnovější kousky ze světa fitness. Za dobu své existence si e-shop získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní materiál.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Fitstore.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitní výživě pro sport a fitness.

Zákazník si může vybírat z velkého množství produktů vysoké kvality za rozumné ceny, mezi kterými najdete například kategorie sportovní výživy proteiny, tyčinky, sacharidy (gainery), kloubní výživu, kreatiny, aminokyseliny, koření atd.), fitness oblečení, fitness doplňky a příslušenství pro ženy, muže a mnoho dalšího těch nejlepších a nejznámějších značek.

Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Fitstore.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také na Slovensko. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců, navštívit jednu prodejnu v Praze nebo využít široké sítě výdejních míst služby Zásilkovna.

E-shop má široké možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Nad 1800 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, záruka velkého množství produktů, možnost osobního odběru, doprava zdarma a řada dalších exkluzivních akcí a slev.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 1800 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: +420 732 447 423
 • E-mail: info@fitstore.cz
 • Reklamace
 • Fakturační údaje: Fitness Innovations s.r.o., Chodovská 228/3, Michle, 141 00 Praha 4
 • Facebook: FitStore.cz
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
E-shop se sportovními potřebami a doplňky

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • ochota a komunikace
 • rychlost dodání
 • široký sortiment
 • kvalita zboží
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Šarlota 27.10.2020 v 15:27
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Profesionální jednání se zákazníkem, široký sortiment zboží a kamenna prodejna. Doporučuji.

  KLADY: komunikace rychlost doručení široká nabídka ceny
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz