Internetový obchod Fitstore.cz je českým e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí doplňků stravy, sportovní výživy, doplňků pro fitness a příslušenství za skvělé ceny.

Velké množství kvalitních produktů těch nejlepších si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno z oblasti fitness výživy nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v Praze. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tuto společnost samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své sportovně i nesportovně založené zákazníky, kteří touží provést změny se svým tělem.

fitstore

Logo fitstore.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Fitstore.cz je e-shopem, který na českém trhu působí už pár let a je součástí společnosti Fitness Innovations. Firma se rozrůstá a zásobuje lidi po celé republice fitness doplňky stravy těch nejlepších značek.

Obrovské zásoby produktů jsou velkou výhodou tohoto známého e-shopu. Nabídka e-shopu se neustále rozšiřuje a je neustále doplňována o nejnovější kousky ze světa fitness. Za dobu své existence si e-shop získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní materiál.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Fitstore.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitní výživě pro sport a fitness.

Zákazník si může vybírat z velkého množství produktů vysoké kvality za rozumné ceny, mezi kterými najdete například kategorie sportovní výživy proteiny, tyčinky, sacharidy (gainery), kloubní výživu, kreatiny, aminokyseliny, koření atd.), fitness oblečení, fitness doplňky a příslušenství pro ženy, muže a mnoho dalšího těch nejlepších a nejznámějších značek.

Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

Služby a ostatní

Internetový obchod Fitstore.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také na Slovensko. V rámci dopravy je možné využít služby několika dopravců, navštívit jednu prodejnu v Praze nebo využít široké sítě výdejních míst služby Zásilkovna.

E-shop má široké možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Nad 1800 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, záruka velkého množství produktů, možnost osobního odběru, doprava zdarma a řada dalších exkluzivních akcí a slev.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 1800 Kč

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: +420 732 447 423
 • E-mail: info@fitstore.cz
 • Reklamace
 • Fakturační údaje: Fitness Innovations s.r.o., Chodovská 228/3, Michle, 141 00 Praha 4
 • Facebook: FitStore.cz

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
E-shop se sportovními potřebami a doplňky

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • ochota a komunikace
 • rychlost dodání
 • široký sortiment
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Naprosto neuvěřitelný přístup k zákazníkovi. Velmi příjemný personál, kvalitní produkty, skvělé ceny a kdykoliv nejdu do kamenné prodejny, ale objednám online, tak rychlé dodání.

 2. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Profesionální jednání se zákazníkem, široký sortiment zboží a kamenna prodejna. Doporučuji.

  Klady: komunikace rychlost doručení široká nabídka ceny
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo