Grada

Grada je nakladatelství a zároveň knihkupectví, které najdete jak online, tak na pobočkách ve velkých městech. Jde o jedno z největších nakladatelství odborné i krásné literatury v České republice. Nakoupí zde studenti, učitelé, ale i ti z vás, kteří rádi ve volném čase čtou nebo se rádi vzdělávají.

Grada

Logo – Grada

Představení e-shopu

Grada Publishing a.s. vznikla v roce 1992 v České republice. Brzy založili také vlastní eshop. V současnosti působí i na Slovensku. Za svou činnost získala již několik ocenění. V současné době je jediným akcionářem společnosti Roman Sviták, který je rovněž jejím zakladatelem. Jejich motto zní: „Knížky, které mají grády“. Značka Grada se během třiceti let působí stala zárukou kvality a profesionálního přístupu k zákazníkům.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Grada nabízí tituly české i světové odborné literatury ze všech technických, přírodních i humanitních vědeckých oborů, renomované odborníky i začínající jména, ale také beletrii, jejíž výběr je poměrně obsáhlý. Velmi oblíbené jsou také eknihy a populárně-naučné knihy, které zprostředkovávají zajímavosti a témata z vědeckého světa laické veřejnosti. Dále zde najdete široký výběr učebnic, které pokrývají učivo od základních až po vysoké školy a univerzity. Nesmíme zapomenout na nejmenší, Grada pro ně přichystala oddělení knih pro děti. Ať už jde o leporela, rozvíjení dovedností předškoláků nebo knihy pro začínající čtenáře a dospívající, vše najdete na jednom místě.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Grada má vlastní pobočku v Praze a Brně. Nejčastěji se s ní ale sekáte v kamenných knihkupectvích. Pokud chcete nakoupit přímo od Grady, využijte eshop. Zde na vás čekají příznivé ceny a atraktivní dárky. Kromě oddělení slev můžete za nákup ušetřit také tím, že pořídíte slevový kupon. Doprava je od 800 Kč zdarma. Můžete využít dopravu Českou poštou nebo kurýrem GLS. Převzít zásilku je možné na pobočkách nebo přes Zásilkovnu. Platit lze platební kartou, bankovním převodem, na dobírku, hotově a nebo přes službu GoPay.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • Dobírka
 • GoPay
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce knih

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz