E-shop iZato24.cz je internetové zlatnictví, které patří mezi největší v České republice. Obchod nabízí několik tisíc položek originálních šperků, exkluzivní kolekce i nejžhavější modely a novinky. Kromě prodeje šperků vám e-shop zhotoví zdarma rytinu dle vašeho přání do libovolných vybraných šperků.

iZlato24

Představení e-shopu

E-shop iZlato24.cz provozuje společnost iZlato Česká republika s.r.o., se sídlem v Praze 2. Společnost na českém trhu působí od roku 2013. Historie firmy se však začala odvíjet v roce 2003, kdy zakladatelé iZlato.sk založili e-shop. Společnost nakupuje přímo od výrobců nebo šperky sama vyrábí.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Webové stránky e-shopu jsou rozděleny do několika sekcí, které vám umožňují snazší orientaci a výběr šperků. Nakupovat můžete v sekcích snubní prsteny, diamanty, zlaté prsteny, zlaté náušnice, zlaté náramky, řetízky, zásnubní šperky, zlaté náhrdelníky, přívěsky, sety šperků, perly a sezónní slevy.

Zakoupíte zde žluté, bílé, růžové i kombinované zlato, zlaté snubní prsteny, drahokamy, šperky na gravírování, diamanty a brilianty. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného šperku, můžete svým blízkým věnovat dárkový poukaz na nákup na e-shopu v hodnotě 1 000 až 10 000 Kč a to v dárkové či elektronické formě.

Služby a ostatní

Na e-shopu je vám k dispozici také dárkový poradce, přehled českých i zahraničních puncovních značek, slovníček pojmů ve zlatnictví a popis, jak zjistit správnou velikost prstenu. Vaši objednávku vám e-shop dodá zdarma a v bezpečném luxusním balení. Některé šperky nakupíte se slevou v sezónních akcích. Slevu na nákup si můžete vytočit také na kolotoči štěstí, kterou získáte za přihlášení odběru newsletteru.

Díky množství pozitivních recenzí obchod získal ocenění od Heureky „Ověřeno zákazníky“. Zákazníci pozitivně hodnotí především rychlost dodání, široký výběr zboží, příznivé ceny a balení. Dobře je obchod hodnocen také na Zboží.cz. E-shop poskytuje rychlé a bezplatné doručení v rámci České republiky společností DPD, Českou poštou, Zásilkovnou a elektronickým dodáním.

Na Slovensko a do dalších zemí Evropské unie vaši objednávku doručuje DPD, Česká pošta, pošty jednotlivých zemí nebo kurýr. Zaplatit můžete platební kartou přes platební bránu TrustPay, online přes internetbanking TrustPay, prostřednictvím PayPal nebo bankovním převodem.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayPal

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce šperků

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo