JJ’s House

E-shop JJshouse je obchod specializovaný na prodej šatů na plesy, pro nevěsty, družičky, svatební hosty, na různé oslavy a další mimořádné příležitosti. Naleznete zde šaty letní, zimní, celoroční, šaty pro matku, kokteilové a večerní šaty, šaty pro dětské družičky i šaty na rozlučku se svobodou. K šatům zde zakoupíte také boty, šperky, kabelky a další doplňky.

JJ's House

Představení e-shopu

Internetový obchod JJshouse provozuje firma TOP BRIDAL PTE. LTD. Se sídlem v Singapuru.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

E-shop nabízí velké množství krásných šatů a nejrůznějších doplňků. Šaty si může vyselektovat dle příležitosti (zásnuby, zkušební večeře, svatba, svatební party, neformální a formální šaty, líbánky, kokteilové šaty, Vánoce, Halloween a Bat micva), stylu (jemné, elegantní, sexy, jednoduché, lesklé, minimalistické, boho), požadovaného tvaru (do A, pouzdrové, mořská panna, kombinéza, přiléhavé, komplet, empírové, plesové), zdobení (flitry, plisované, korálky, volánky, výšivka, kamínky, mašle, květiny), typu výstřihu, délky, rukávů, látky, velikosti, zádové části, ročního období, rozparku, barev a ceny.

Obchod nabízí i šaty pro těhotné ženy a nadměrné velikosti. K šatům si můžete pořídit také vkusné doplňky: boty (dámské, pánské a dětské), kabelky, spodní prádlo, šperky, šerpy, župany, závoje, svatební dary, květiny a dárky pro svatebčany.

Služby a ostatní

V obchodě najdete i šaty za akční ceny se slevou. E-shop pro své zákazníky také připravuje různé slevové akce, například Výprodej v polovině sezóny se slevou 10 % na vše se zadáním slevového kódu. Recenze na internetu najdete negativní i pozitivní. V negativních recenzích si zákazníci stěžují především na neodpovídající velikosti, dlouhou dobu doručení nebo že zboží nepřišlo vůbec.

V recenzích pozitivních zákaznice chválí krásné šaty. Nákup na tomto e-shopu je rizikový a nelze ho tedy doporučit. Jako způsob dopravy je na webových stránkách obchodu uvedena „standardní doprava“. Zaplatit lze online kartou, prostřednictvím PayPal nebo AfterPay – platba na splátky.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Dobírka
  • PayPal
  • AfterPay

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce šatů

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo