Kniland

E-shop Kniland prodává kvalitní originální nože a značkové outdoorové vybavení. Pořídíte zde nože lovecké, záchranářské, nože do přírody, pro myslivce i bushcraft. Obchod nabízí také širokou nabídku nožů kuchyňských a řezbářských, ruční pilky, mačety a brusné kameny.

Kniland

Představení e-shopu

Slovenský e-shop Kniland provozuje společnost Kniland s.r.o., se sídlem v Bratislavě. Obchod dováží a prodává zboží od výrobců a oficiálních distributorů značek Benchmade, Bradley, Dellinger, Hultafors, Kizlyar Supreme, Lappi, Steel, Old Bear, Polar, Condor, Samura, Wheeler nebo například Zero Tolerance.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Webové stránky e-shopu jsou vytvořené velmi vkusně, poutavě a přehledně. Obchod nabízí nože, sekery, mačety, ruční pilky na dřevo, broušení, pouzdra a příslušenství. Dle použití si můžete vybírat mezi noži určenými pro běžné použití – EDC, nože outdoorové, lovecké, nože pro přežití, švýcarské a skandinávské nože, nože houbařské, rybářské, záchranářské nože, motýlky, nože na krk – neck knives, nože vyskakovací a zavírací, vrhací nože a multitool nářadí.

Mezi noži kuchyňskými najdete nože kuchařské, japonské, řeznické, univerzální, filetovací, plátkovací, nože na zeleninu, na chléb a sekáčky. Řezbáři si zde pořídí řezbářské nože, dláta, paličky, teslice, rydla na linoryt a dřevořezbu, i dřevo na vyřezávání. Pro broušení jsou v nabídce brusné kameny, elektrické brusky i kapesní brusky, brusné pasty a ocílky. Svůj nůž si také můžete sami vyrobit, protože eshop prodává i čepele na nože, materiály na rukojeti, kůži a kovy. V každé sekci najdete také sady nožů a nářadí, i praktické příslušenství.

Služby a ostatní

Produkty v akci se slevou zakoupíte v oddělení výprodeje. Pro stálé zákazníky obchod připravil věrnostní program se slevou až 10 %. Stačí se registrovat a hned na svůj první nákup získáte slevu 2 %. Při každé další objednávce bude sleva vypočtena z hodnoty předchozího nákupu.

Obchod je velmi dobře hodnocen na Zboží.cz i na Heurece. Díky množství pozitivních recenzí od Heureky získal ocenění „Ověřeno zákazníky“. Zákazníci kladně hodnotí rychlost doručení, široký výběr zboží, příznivé ceny, kvalitu a balení. Při nákupu nad 2 500 Kč máte dopravu zdarma. Zboží vám doručí společnost DPD nebo Zásilkovna. Zaplatit lze bankovním převodem, online kartou nebo při převzetí zboží zaslaného na dobírku.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 2 500 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Obchod s outdoorovým vybavením

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • balení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo