Mobler

Mobler.cz je obchod se specializací na energeticky úsporné produkty, jako jsou elektrocentrály, tepelná čerpadla a solární panely. Při nákupu se můžete obrátit na zákaznickou podporu, která je vám k dispozici po telefonu, emailu a přes online chat. Pokud hledáte inspiraci, tak doporučujeme pročíst si jejich blog. Mobler můžete sledovat i na sociálních sítích.

Mobler

Představení e-shopu

Mobler.cz provozuje společnost YouCanSell s.r.o., která sídlí v Praze. Společnost vznikla v roce 2019 a vede ji Jiří Jareš. Tento prodejce působí jak v České republice, tak na Slovensku.

Obchod se původně zaměřoval na prodej nábytku a doplňků do domácnosti. V posledním roce se jeho zaměření změnilo čistě na oblast elektrocentrál, tepelných čerpadel, solárních panelů a podobně.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V nabídce e-shopu Mobler nově najdete sortiment jako elektrocentrály, solární panely a FVE, AdBlue, tepelná čerpadla a Infra topné fólie.

Nabídka solárních panelů a FVE je dále rozdělena na solární panely, hybridní měniče, On-grid měniče, baterie, optimizéry, kompletní FVE sety, střešní montážní prvky, příslušenství atd.

Další širokou kategorií jsou tepelná čerpadla, kde najdete tyto typy – vzduch/voda, vzduch/vzduch. Oblíbeným zbožím jsou především mobilní klimatizace a příslušenství.

Služby a ostatní

Mobler.cz nemá kamennou prodejnu. Nakupovat lze pouze online přes e-shop. Dopravu zdarma obchod v současné době nenabízí. V obchodě lze platit předem online kartou přes zabezpečenou platební bránu a bankovním převodem.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízejí

Zajímavé odkazy

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce tepelných čerpadel a solárních panelů

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • komunikace
 • přehledný web
 • široký nabídka
 • kvalita služeb
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Designový nábytek je moje srdcovka, takže když jsem objevila Mobler.cz, byla jsem doslova nadšená. Nakupovala jsem již několikrát a vždy super.

 2. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Jejich nábytek je božíí. :D

  Klady: super kvalita zboží rychlost doručení příznivé ceny obrovský výběr
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo