Myprotein je firma nabízející nejlepší značky sportovní výživy. Nabídku sortimentu mají opravdu širokou – najdete v ní spoustu doplňků stravy, vitamínů, tyčinek a zdravých svačinek, dokonce i sportovní oblečení, dietní potraviny a potraviny pro vegany nebo celiaky, takže neobsahují lepek.

Značka byla založena v roce 2004 a nyní je v evropských topkách. Jejich hlavní sídlo je v Manchesteru, ale funguje ve více než 70 zemích celého světa. Tuto značku využívají nejen sportovci, ale také influenceři, díky kterým je známější a rozšířenější.

myprotein

Logo – Myprotein

Představení e-shopu

Myprotein zpřístupňuje lidem nejlepší sportovní výživu, bez ohledu na jejich cíle nebo různorodost. V sortimentu mají spoustu produktů pro vegany, vegetariány, ale také produkty bez laktózy nebo bez lepku, aby jej mohli využívat opravdu všichni lidé.

Veškeré produkty vyrábějí ve vlastních továrnách a snaží se zajistit skvělé ceny a co nejvyšší kvalitu. Také mají vlastní blog a jiné sociální sítě, kde mají spoustu motivačních fotek, ale také recepty, inspiraci pro cvičení a velikou dávku optimistických úsměvů.

Jejich e-shop není pouze pro česky mluvící uživatele, ale můžete si zde zvolit spoustu různých zemí, např.: Arabské Emiráty, Austálii, Belgii, Bulharsko, Kanadu a další. Najdete tam prakticky každý stát, který vás napadne.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Sortiment e-shopu je velmi pestrý a přehledný. Mezi hlavní kategorie patří doplňky stravy, oblečení, tyčinky (proteinové tyčinky) a snacky, vitamíny, dietní potřeba, sekce Pro, ale také výživa na míru.

V sekci doplňků stravy objevíte například proteiny, gainery, minerály, vlákninu, doplňky, aminokyseliny a mnohem více. Sekce oblečení je rozdělena klasicky na pánské a dámské, ale také zde najdete přímo rozdělené kolekce, doplňky a outlet, což jsou výprodeje sortimentu.

Ve vitamínech jsou také přehledné rozdělovače, například sekce kosti a klouby, zdraví a pohoda, sportovní výkon, hubnutí a dieta (spalovače tuků) nebo také Omega 3 a rybí tuk. Poslední kategorií, která je na e-shopu dostupná, jsou dietní potřeby, kde naleznete sortiment vhodný pro vegany, bez lepku, bez laktózy, produkty pro vegetariány a speciální organické produkty.

Služby a ostatní

Myprotein kamennou pobočku nemá, tudíž musíte objednávat pouze přes e-shop. Ocenění mají opravdu spousty. První získali již v roce 2007, což jsou 3 roky od jejich založení.

Při objednání zboží mají několik různých způsobů doručení – standartní doprava zdarma v ČR (0 Kč při objednávce nad 1500 Kč), standartní doprava v ČR (89 Kč při objednávce nad 600 Kč), standartní doprava v ČR (129 Kč při objednávce v nižší hodnotě než 599 Kč) a expresní doprava v ČR, která stojí 400 Kč. Platební metody mají poměrně široké.

Můžete platit visa-credit, visa-debit, mastercard, maestro, amex, diners, ale také discover. Dále jsou na výběr platení metody jako PayPal, Google Pay nebo Trust Pay.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.
  • Více informací naleznete zde.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

  • Doručení na adresu

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
E-shop se sportovními potřebami a doplňky

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • komunikace
  • přehledný web
  • rychlost doručení
  • široký sortiment
  • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo