Parys.cz

Internetový obchod Parys.cz je českým e-shopem, který zabývá prodejem a distribucí rybářského náčiní, rybářských potřeb a veškerého rybářského vybavení a příslušenství. V jeho nabídce najdete produkty špičkové kvality těch nejlepších světových značek. Vše si můžete objednat online přes přehledné stránky e-shopu nebo navštívit kamennou prodejnu v Jičíně. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí.

Parys.cz

Logo Parys.cz

Přejít do e-shopu

Představení e-shopu

Internetový obchod Parys.cz je českým e-shopem s mnohaletou tradicí, který neustále zlepšuje své služby a snaží se vyhovět požadavkům svých zákazníků. V oblasti rybářských potřeb patří firma mezi top nabídku vybavení v ČR. Sídlo e-shopu se nachází v obci Jičín, kde je také jediná kamenná prodejna. Za dobu své existence si firma vybudovala silnou základnu spokojených zákazníků, kteří jej hodnotí velmi pozitivně.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Parys.cz je opravdu široká a vybere si zde naprosto každý, kdo uvažuje o rybaření nebo potřebuje dokoupit vybavení. Obchod je v této oblasti opravdovým specialistou a každému ochotně poradí a při výběru pomůže. V nabídce se objevují prsteny vysoké kvality za rozumné ceny. V široké nabídce tak najdete například pruty, navijáky, nástrahy, bižuterie, věci pro camping, oblečení, věci na péči o úlovek, stojany, signalizátory, čluny, motory, echoloty a mnoho dalšího od předních světových výrobců. Stránky jsou velmi přehledné a příjemně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Parys.cz působí v rámci ČR, ale dováží také do zahraničí. Výhodou dopravy je kurýrní společnost PPL, která je známá svou rychlostí a v případě nákupu nad 999 Kč je doprava zdarma. Výhodou také je platba několika způsoby a existence dnů přepravy zdarma. K dalším výhodám patří bezproblémová reklamace, vrácení zboží, věrnostní systém nebo kvalitní zákaznický servis. Velmi často jsou k dispozici nejrůznější akce a slevy.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktualně slevový kód nenabízí
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • PPL
 • Osobní odběr
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
E-shop s produkty pro rybáře

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
KLADY
 • komunikace
 • rychlé doručení
 • široká nabídka
 • kvalita zboží
 • Spolehlivost
Napsat hodnocení

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz