Onlineshop.cz

Onlineshop.cz je internetový obchod s tradicí. Jde o českou firmu, která se zabývá prodejem bílé elektroniky, neboli domácích elektrospotřebičů do kuchyně a koupelny, ale i další elektroniky, IT, spotřebičů a příslušenství, které se hodí jak do domu tak na zahradu nebo do dílny. Sortiment je opravdu široký a pokrývá snad vše, bez čeho se vy a vaše rodina neobejde.

OnlineShop

Logo – OnlineShop

Představení e-shopu

Na počátku tohoto online obchodu byl kamenný obchod v Jilemnici, kteří si otevřeli manželé Dvořákovi v roce 1991. Jejich syn Martin se rozhodl v rodinné tradici a v roce 2008 otevřel obchod i v online světě. Na internetu v poslední době sklízí samé úspěchy, v roce 2017, 2018 a 2019 vyhrál několik ocenění.

.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V Onlineshopu nakoupíte velké a malé elektro, elektroniku, IT vybavení pro domácnost i kancelář, vše pro zahradu, dílnu a dům. Dále příslušenství pro auto-moto a elektromobilní zařízení (elektrocentrály). Seženete zde kompletní vybavení na sport, drogerii a nezapomnělo se ani na ty nejmenší. Onlineshop nabízí parfémy a kosmetiku. Na své si zde přijdou i majitelé domácích mazlíčků. Všechno zboží pochází od ověřených výrobců a spolehlivých značek. Zboží ve zvýhodněné ceně koupíte buď ve výprodeji a nebo v sekci rozbalené, kde se prodává již rozbalené, avšak neopotřebené zboží. Na všechno zboží platí pět let záruka.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Na Onlineshopu.cz můžete ušetřit nákupem zboží v akci a také pomocí slevových kódů. Platit se může na dobírku nebo kartou a bankovním převodem. Produkty se dají vzít také na splátky. Doprava zdarma se vztahuje jen na některé produkty, které jsou v katalogu označeny příslušnou ikonkou. Zásilku můžete skrze eshop nechat pojistit. Zboží můžete vyzvednout také na prodejně v Praze, v Semilech a Vrchlabí.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Dobírka
 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • ePlatba
 • PayU
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce elektroniky

Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
KLADY
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
ZÁPORY
 • špatná kvalita dopravy
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz