Internetový obchod Rajpneu.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí pneumatik, disků a podobného vybavení pro vozidla. Velké množství kvalitních produktů za výhodné velkoobchodní ceny si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu, kde najdete opravdu všechno.

Můžete také navštívit prodejnu s osobním odběrem zdarma v Ostravě. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let a vždy se snaží potěšit své zákazníky kvalitními pneumatikami nebo disky.

1x1.trans - Ráj pneu

Logo rajpneu.cz

Představení e-shopu

Internetový obchod Rajpneu.cz je e-shopem, jenž na českém trhu působí už 17 let. Je součástí společnosti KaK pneu, která působí na trhu už 26 let. E-shop se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou zajímavou novinkou z automobilového světa a světa pneumatik. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem pneumatik a disků po celé zemi.

Jeho nabídka se neustále rozšiřuje a je doplňována o nejnovější originální kousky vysoké kvality. E-shop získal celou řadu ocenění a spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní produkty. Velkoobchodní ceny jsou navíc velkým lákadlem.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Rajpneu.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitní pneumatice, disku nebo jiném podobném vybavení. E-shop má k dispozici také poradnu s výběrem vhodné pneumatiky. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny.

V široké nabídce tak najdete například pneumatiky, ocelové disky, hliníkové disky, dojezdová kola, motorové oleje, duše, vložky, ventily, pytle na pneumatiky a mnoho dalšího. Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Rajpneu.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také na Slovensko. V rámci dopravy je možné využít služeb několika variant podle velikosti objednávky nebo navštívit výdejní místo v Ostravě nebo v Šenově u Ostravy, kde je odběr zdarma.

E-shop má široké možnosti plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, věrnostní program, velké množství produktů, možnost osobního odběru, řada exkluzivních akcí a slev nebo poradna při výběru.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • Hlavní 1610, 73934 Šenov, Česko, tel: +420 596 887 448
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: +420 604 750 150
 • Email: info@rajpneu.cz
 • Reklamace
 • Fakturační údaje: K & K PNEU s.r.o., Hlavní 1610, 739 34 Šenov u Ostravy
 • Facebook: RÁJ PNEU CZ
 • YouTube: rájpneu.cz
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
E-shop s pneumatikami

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • ochota a komunikace
 • přehledný web
 • rychlé doručení
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Romana 30.10.2020 v 23:18
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Profesionální komunikace se zákazníkem a rychlost doručení.

  KLADY: rychlost doručení komunikace přehledný web široká nabídka zboží
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz