V e-shopu obchodu Tradetex nakoupíte pracovní oděvy a prádlo, drogerii nebo kancelářské potřeby. Zboží pořídíte online nebo osobně v jedné z kamenných prodejen. V e-shopu najdete také aktuální slevy a akce na zboží, a přehled poskytovaných služeb. Například možnost potisku nebo výšivek.

Tradetex

Představení společnosti

Počátky oděvní firmy Tradetex se datují do 60. let minulého století. Zabývají se výrobou a prodejem pracovních oděvů pro odvětví průmyslu, zdravotnictví, potravinářství, gastronomie, obchodu či služeb. Poskytují též konzultace při řešeních pracovních oděvů na zakázku. Zákazníci, kteří v e-shopu Tradetex.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí především rychlost doručení a kvalitu zboží.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Katalog zboží značky Tradetex vám nabídne dámské a pánské pracovní oděvy. Vyberete si ze zdravotnických, gastro a reflexních oděvů, nebo zimních pracovních oděvů a montérek. V sekci Pracovní obuv seženete holínky, pracovní sandály a pantofle, pracovní polobotky, zimní pracovní obuv, i obuv vhodnou pro práci v lese.

Pro pracovníky na rizikových pracovištích připravil Tradetex kategorii Ochranné pomůcky – pracovní rukavice, a produkty pro ochranu dýchacích cest, sluchu, zraku nebo hlavy. V záložce Oděvy pro volný čas najdete další dámské a pánské oblečení, tentokrát takové, ve kterém skloubíte pracovní i volný čas.

V nabídce jsou trička, bundy, košile, kalhoty, čepice, ponožky, funkční prádlo nebo mikiny a pláštěnky. Kromě oblečení nakoupíte na e-shopu i čistící prostředky a hygienické zboží, jako jsou zásobníky a dávkovače, prostředky na praní, úklidové pomůcky nebo papírový sortiment. K dostání jsou dále kancelářské potřeby, jako je kancelářský papír, bloky, obálky nebo pořadače a archivační krabice.

Služby a ostatní

Pro nákup na e-shopu Tradetex.cz využijete slevové kódy, které najdete na slevových portálech. Svou objednávku uhradíte platební kartou MasterCard nebo VISA online. Hotově za zboží zaplatíte při platbě na dobírku dopravci. Platba na fakturu je možná pouze pro registrované firmy nebo prodejce. Zaplacenou objednávku k vám dopraví přepravní společnosti Zásilkovna nebo PPL. Zboží si vyzvednete také osobně na jedné z poboček, například v Praze nebo Orlové. Na pobočku v České Lípě není možné zboží objednat a vyzvednout.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Dobírka

Prodejny

 • U Centrumu 749, 735 14 Orlová – Lutyně
 • Daliborova 161/26, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: +420 596 539 221 (Po-Pá: od 6:30 do 15:00 hod.)
 • Email: prodej@tradetex.cz
 • Sídlo společnosti: TRADETEX s.r.o., U Centrumu 749, 73514 Orlová

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce pracovních oděvů a drogerií

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • komunikace
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
 • přehledný web
 • široký sortiment
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo