Trikator

Trikator je netradiční e-shop, za kterým stojí tým mladých lidí. Jsou českou společností, která se rozhodla navrhovat zcela originální, a hlavně netradiční kousky oblečení a různých módních doplňků. Je to tak trochu jiný e-shop, než jsou ty klasické a rozhodně stojí za pozornost, protože se snaží vše dělat úplně jinak než ostatní.

trikator

Logo – Trika

Vše, co se aktuálně děje můžete sledovat online nejen na samotném e-shopu, ale také na sociálních sítích Facebook, Instagram či Pinterest. K dispozici je rovněž chat a zákaznická podpora, kterou lze kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Nechybí ani blog se zajímavými články na různá témata. Zároveň s tím že můžete přímo na webu obchodu přihlásit k odběru tzv. newsletteru, díky čemuž rovnou obdržíte slevu ve výši 50 korun na váš úplně první nákup.

Představení e-shopu

Společnost TRIKATOR, která dnes funguje pod značkou www.trika.cz ušla hodně dlouhou cestu, přičemž vždy razila svůj styl a originalitu u každého jednotlivého výrobku. Nabízí zcela originální a unikátní merch (různé upomínkové a reklamní předměty, ať už oblečení, doplňky atd.), což je u nás od začátku něco nového, neuvěřitelného. Zejména když jde o merch například pro ViralBrothers.

Firma se neustále rozvíjí a zdokonaluje, o čemž svědčí i nákup nových tiskových technologií v roce 2017. Přestože cena nákladů je vyšší, udržitelnost ve výrobě je zásadní. Ostatně udržitelnost prostřednictvím digitálních technologií má tu výhodu, že tisk na cokoliv probíhá až ve chvíli, kdy je provedena objednávka z e-shopu.

Vytisknout je možné rozličné motivy, neboť neexistuje žádné omezení barevnosti. Trika.cz se snaží neplýtvat, takže nakupuje vždy jen to, co ihned zpracuje a nedělá si zbytečné skladové zásoby, ve kterých často leží vysoké finanční částky zcela zbytečně.

Zhruba 85 % zpracování objednávek probíhá zcela automatizovaně. Jediný, kdo do tohoto procesu zasahuje jsou tiskaři a následně také skladníci. Jen tito pracují s objednávkami. Velkou výhodou je rychlost a kvalita.

Pokud například uděláte objednávku do 17 hodin, je expedována následující pracovní den a předána dopravci na doručení. O Vánocích to může být o den zpožděno, s ohledem na vysoké procento objednávek. Společnost vymýšlí stále nové merche a to pro různé partnery a značky. Někteří z nich nabízejí tyto produkty nejen na svých vlastních e-shopech, ale také v rámci různých akcí, na koncertech, výstavách atd.

Na Google.cz si vždy když budete objednávat zkuste vyhledat také slevový kód, občas se podaří získat malou slevičku a každá koruna je přeci dobrá. Firma TRIKATOR nemá žádnou prodejnu ani výdejní místo, pouze sídlo společnosti. Vše tak musíte řešit online cestou.

Přehled sortimentu

Když se podíváme na sortiment, ten je nadupaný tím nejlepším, co Trika.cz nabízí. Jsou tu nejrůznější trička pro všechny možné i nemožné příležitosti, situace či akce. Pro začátek je dobré zmínit různé značky, pod kterými najdeme ty nejlepší profíky z oblastí designu, tvorby hudby, videí a dalších zajímavých odvětví. Ze značek jmenujme třeba Blakkwood Records, Kláru Šimkovou, Rudu z Ostravy, Davida Limberského a mnohé další.

V sortimentu jsou hudební trička, 3D potisk, party trička, pro singles, ale i trička s filmy a seriály. Dále trička pro páry, kulturní trička, vtipná trička a nechybí ani textová trička. Vůbec nevadí, jestli sháníte dámská či pánská trička, nabídka je vskutku bohatá.

Součástí nabídky jsou rovněž roušky, mikiny a různé doplňky. Co těch se týká, jedná se například o multišátky, batohy atd. Kdo patří k fanouškům různých sportů, může si vybrat i trička podle nich. Takže koupíte tričko s potiskem badmintonu, běhu, cyklistiky, snowboardu, plavání a dalších.

Služby a ostatní

Ze služeb je dobré zmínit možnost získat produkty zdarma. Stačí objednat za určitou hodnotu a získáte zdarma třeba triko, sportovní vak, tašku atd. Doprava zdarma je možná při objednávce v celkový výši 1 500 korun, pokud je vybraným dopravcem Zásilkovna.

Díky vlastním skladovým prostorám je možné uskladňovat zboží i s pojištěním skladových zásob. Firma tak uskladní vaše produkty ve svém skladu.

Trika expeduje v rámci Fulfillment jakékoliv zboží s tím, že jej zabalí a předá dopravci, přičemž posílá za výhodné ceny po celém světě. Potěší i perfektně fungující zákaznická podpora. Ta je poskytována přes email, telefon i live chat. Kdo má své vlastní stránky, blog nebo jen stránku či profil na Facebooku, ten se může zapojit do partnerského programu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Získejte slevu 59 Kč na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní účet
 • Dobírka
 • GoPay

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Email: info@trika.cz
 • Sídlo společnosti: TRIKATOR.CZ s.r.o., Žirovnická 3124/1, 106 00 Praha 10 – Záběhlice
 • Facebook: Trikator
 • Instagram: trikator
 • Pinterst: Trikator

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.3
Kvalita sortimentu
9.3
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
1/5 (1 hodnocení)

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Naprostá hrůza . Neplatí za prodaný merch a vůbec nekomunikují . Tomuhle obchodu se obloukem vyhněte

 2. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  E-shop již nefunguje a nikdo se nehlásí

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo