Vinařský dům

Vinařský dům Kopeček je obchod pro vinohradníky, zahrádkáře a milovníky vína. Zboží nakoupíte online na e-shopu Vinarskydum.cz nebo v kamenných prodejnách. Na e-shopu najdete kromě kompletního katalogu zboží i aktuální slevy a akce na zboží, rádce pěstitele, tematické články o výrobě vína a výpis poskytovaných služeb. O novinky se s vámi Vinařský dům podělí na e-shopu i na svých sociálních sítích.

Vinařský dům

Představení e-shopu

Vinařský dům Kopeček je na trhu již 16 let. V areálu prodejny v Dubňanech najdete dvě pobočky. Jedna se věnuje prodeji vinařských a zahrádkářských potřeb a druhá prodeji skla a vinařských doplňků. Třetí pobočku obchodu Vinařský dům Kopeček navštívíte v Mělníku. Obchod je součástí Cechu českých vinařů a v roce 2021 získal ocenění v soutěži Salon vín ČR. Zákazníci, kteří v e-shopu Vinarskydum.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí rychlost doručení objednávky a ceny za zboží.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V sortimentu e-shopu Vinarskydum.cz, v sekci Vinohrad a sklep, nakoupíte postřiky a přípravky na ochranu rostlin, hnojiva a substráty, nářadí, láhve, uzávěry, demižony, nerezové nádrže, kvasinky a enzymy, plastové nádoby a kádě nebo produkty pro údržbu a sanitaci, měření, zpracování hroznů, plnění lahví a další zboží. Sadařství a pálenky vám nabídne filtrace, čerpadla, sklo a produkty pro zpracování ovoce nebo doladění nápoje, například aroma a barviva, hroznový cukr, taniny a dubové chipsy.

V záložce Zahrada a dům pořídíte zahrádkářské vybavení jako je nářadí, semena, trávník, krmné směsi, plastové nádoby, dekorace, přípravky pro péči o bazén nebo tematické publikace. Skleničky s potiskem na míru, spolu s dalším zboží jako jsou karafy a džbány, skleněné láhve, koštýře, demižony a další skleněné výrobky jsou k dostání v kategorii Sklo. Své blízké milovníky vína a zahrádkáře potěšíte dárkovým poukazem pro nákup v e-shopu Vinarskydum.cz. Kromě poukazů různých hodnot zde vyberete i dárkové předměty.

Služby a ostatní

Objednávku z e-shopu Vinarskydum.cz uhradíte online platební kartou nebo bankovním převodem. Hotově pak při zaslání zboží na dobírku nebo při osobním odběru v prodejnách. Balíček s objednávkou vám doručí Česká pošta, Zásilkovna, GLS a TOPTRANS. Spolu s katalogem zboží je na e-shopu Vinarskydum.cz k nahlédnutí i přehled služeb. Více informací zde najdete o velkoobchodním prodeji skleniček a vinných lahví, individuálním potisku skleniček, poradenství pro zahrádkáře a vinaře, přednáškách na téma technologie výroby vína, nabídce degustací nebo ubytovacích službách.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Bankovní převod
  • Dobírka

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Obchod pro zahrádkáře a milovníky vína

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo