Toptrans

Toptrans se zabývá přepravou, logistickými službami a skladováním. Pro zákazníky nabízí široké spektrum služeb, ať už jde o velké paletové zásilky, expresní přepravu nebo zásilky kusové. Toptrans vlastní nejhustší síť středisek v Česku a na Slovensku, a proto se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti přepravy a logistických řešení.

toptrans

Logo – TOPTRANS

Představení dopravce

Společnost byla založena roku 1993. Začínala na trase Olomouc – Vyškov. V současnosti se zaměřuje na Česko, Slovensko a Maďarsko, ale i další světové země. Zahraniční dopravu zajišťuje divize SPEDICE. Ročně přepraví více než 10 milionů kusů zásilek. V současnosti má 600 zaměstnanců a vlastní 900 rozvozových vozidel. Kromě silniční přepravy využívá také vlakovou, leteckou a lodní. V Česku vlastní 25 dep a na Slovensku 7.

Přehled služeb

Toptrans se specializuje na přepravu obálek, kartonů, palet i celokamionových přeprav. Zajistí zboží jakéhokoliv rázu – od elektroniky, přes léky, chlazené a mražené, až po přepravy nebezpečného zboží.

Nabízí také přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy, stejně jako importní a exportní přepravy za dobré ceny. Expresní přeprava je týká doručení kusových zásilek a balíků. Na území ČR vám zásilku doručí již během 24 hodin nezávisle na tom, zda jde o menší balíky nebo nadrozměrné zásilky. Poskytují rovněž komplexní služby v oblasti skladování, distribuce a balení zboží.

Sledování zásilek

Pokud nechcete zboží doručit na nějaké konkrétní místo, můžete využít jedno z odběrných míst v Česku, Slovensku i Maďarsku. Toptrans doprava umožňuje sledování zásilky pomocí online trackingu.

K tomu budete potřebovat referenční číslo, které vám bude přiděleno při převzetí. Vyhledávání zásilek lze bez provést pomocí formuláře na internetových stránkách. Balík můžete poslat i na dobírku, přičemž druhá strana bude platit při převzetí hotově nebo kartou. Centrála společnosti je v Praze.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický program
 • Telefon: +420 725 431 925
 • E-mail: info@toptrans.cz
 • Centrála společnosti: TOPTRANS EU, a.s., Opravářská 944/2, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Logistická přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
8.5
3.4Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.9
Jednání se zákazníkem
2.9
Klady
 • široká nabídka služeb
 • možnost změny doručení
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

205 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  Bohužel v informační sms před dodáním není uvedeno časové rozmezí kdy bude zásilka doručena a předem se na čase domluvit také nelze, což může být problém.
  Jinak nám dnes byly doručena vrata, přičemž byla třeba pomoct řidiči. Což je k váze jasné, jenže ten ani nevystoupil z auta a jeho pomocník při vykládce nepoužil ani rampu, takže jsme to brali přímo z vozu. Než jsme vrata poponesli, tak tomuto pánovi spadli, protože je neudržel…. No zkrátka vždy je to o lidech a záleží na koho natrefíte…..

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Po přečtení recenzí na dopravní společnost jsem byla ve stresu a znepokojena samotným chováním řidiče.
  Dnes mi byla doručena zásilka.
  S tak milým a vlídným člověkem jsem se již dlouho nesetkala. Sám se nabídl s pomocí přemístit zásilku ke dveřím.
  E-mail dorazil den předem, SMS 2h dopředu a řidič volal 5min dopředu. Co jsme si domluvili, tak to bylo.
  Za mě doručeno na 1čku. Přeju si, aby každé doručení vypadalo přesně takhle. :-)

  Klady: Příjemný řidič Rychlost Domluva
  Zápory: Absolutně nic.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Milena Andělová 19.9.2023 v 13:13

  Dnes mi byl přivezen sporák a moc mě mrzí,že jsem si nevšimla jmen řidiče a jeho kolegy, byli prostě skvělý,tak milé jednání a hlavně vše s usměvem.Přeji Vám víc takových lidí.Předem přišla zpráva pak telefon a za chvíli balík, vše podle objednávky v pořádku.jem ráda ,že po přečtení recenzí mám zkušenost jinou.

 4. 14.9.2023 měl přijet balík člověk si kvůli tomu vezme dovolenou a čeká na ně celý den, v 16:00 jsem jim volal kde jsou, prý do 18:00 jezdí a přijedou, volám jim v 17:55 a odpověď? My vám to nepřivezeme, ráno se nám to nevešlo do auta… a v těch 16:00 jste o tom nevěděli?
  Nakonec jsem si pro to musel dojet sám, nebýt to zadarmo v rámci Aska tak bych se z toho zbláznil a jejich cenu 1399,- bych jim fakt za nic nezaplatil. Alespoň, že paní na info lince byla příjemná je mi ji upřímně líto dle recenzí má tohle asi denně.

 5. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zásadní vec, kterou nesplnili.. v 11:30 volaj že nestihnou přivést zásilku.. objednáno 9 dní do předu. Jak zkazit celý den umíte na jedničku.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Snad nejhorší doručovatelská společnost v ČR. Už se jim povedlo ztratit mi dvoudveřovou lednice a i proto jsem s nime definitivně přestal spolupracovat. Dnes ale nebylo na výber – ALZA mi balík odeslala cez nich. Přišel pomlácený – okamžitě jsem si to nafotil. Po rozbalení, když jsem viděl v jakém stavu je tovar v něm, jsem to odmítl převzít. Pokoušel jsem se ho zabalit – mám omezenou hybnost po operaci zad, řidič mi odmítl pomoct. Pomoc by spočívala v přidržení kartonu, aby neklouzal. Přivolal jsem manželku, že to zabalíme, padlo pár slov a na to řidič říká – ten balík pomlácený nebyl. Říkám mám to nafocené, už nevím co řekl, začínal jsem vidět rudě. I skrze fotografií, kde viděl, že fotím poškození balíki a i skrze toho, že jsem ho rozbaloval abych viděl v jakém stavu je tovar byl schopný to popřít a tak jsem ho doslova poslal do íči !Řidič tovar vrazil do auta tak, že polovina byla v aute, polovina na plošine a tu začal sklápět – rozbalené. Závěrem kolobrndu, která tam byla skřípnul o plošinu – takhle se starají o tovar svých zákazníků :) Reklamační protokol neumožněn !
  Neprodleně o celé situaci informované vedení firmy, fotodokumentaci mám

  Klady: pro tuhle firmu neexistují klady
  Zápory: poprvé ztracena lednice, podruhé doručený pomlácený balík
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Absolutně neschopná přepravní firma.
  Měli mi dovézt koberec, se zásilkou poslali mladou holku, která řekla mé 75-ti leté matce, ať si koberec z auta vytáhne sama, že ona jej neunese. Nakonec hodila koberec venku na schody. Vůbec ji nezajímalo, že může začít pršet.
  Zlaté přepravní firmy – PPl, DPD – příjemní a ochotní řidiči – od těchto firem by se Toptrans měl učit.

  • Řidič není stěhovák . Když čekáte těžkou zásilka tak si zajistit aby někdo pomohl řidičovi. Nebo si připlatit službu s výnosem. Zásilky jsou doručovány před první uzamykatelný prostor (není-li tam nepřístupný terén).

 8. Firma Top Trans, je fakt top😡😡😡😡😡😡😡

  • Auto doprava sirl ondej, nedoporučuji!první den se jdu podívat když říkali max čtyři hodiny ježdění. A ono nic, na celí den za pár peněz. Kdyz jsem první den odmítl v tomhle jezdit, hned vyhrožoval že to napíšou na UP. Přitom já tam šel s inzerátu. Takže nedoporučuji, peníze malé, bordel, hodně práce a šéf jak píšu hrůza.

 9. Děsné 6 dní, nedokázali ve smluvený den zásilku doručit. Řidič arogantní, chaos na centrále, žádné upozornění na čas doručení.

 10. 0.75
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  20

  Varovali ma

  Klady: nepoznam
  Zápory: zasielka ktora mala byt dorucena do 48 hodin bude dorucena za tyzden, skvelee...
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
1 2 3 19

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo