Toptrans

Toptrans se zabývá přepravou, logistickými službami a skladováním. Pro zákazníky nabízí široké spektrum služeb, ať už jde o velké paletové zásilky, expresní přepravu nebo zásilky kusové. Toptrans vlastní nejhustší síť středisek v Česku a na Slovensku, a proto se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti přepravy a logistických řešení.

toptrans

Logo – TOPTRANS

Představení dopravce

Společnost byla založena roku 1993. Začínala na trase Olomouc – Vyškov. V současnosti se zaměřuje na Česko, Slovensko a Maďarsko, ale i další světové země. Zahraniční dopravu zajišťuje divize SPEDICE. Ročně přepraví více než 10 milionů kusů zásilek. V současnosti má 600 zaměstnanců a vlastní 900 rozvozových vozidel. Kromě silniční přepravy využívá také vlakovou, leteckou a lodní. V Česku vlastní 25 dep a na Slovensku 7.

Přehled služeb

Toptrans se specializuje na přepravu obálek, kartonů, palet i celokamionových přeprav. Zajistí zboží jakéhokoliv rázu – od elektroniky, přes léky, chlazené a mražené, až po přepravy nebezpečného zboží.

Nabízí také přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy, stejně jako importní a exportní přepravy za dobré ceny. Expresní přeprava je týká doručení kusových zásilek a balíků. Na území ČR vám zásilku doručí již během 24 hodin nezávisle na tom, zda jde o menší balíky nebo nadrozměrné zásilky. Poskytují rovněž komplexní služby v oblasti skladování, distribuce a balení zboží.

Sledování zásilek

Pokud nechcete zboží doručit na nějaké konkrétní místo, můžete využít jedno z odběrných míst v Česku, Slovensku i Maďarsku. Toptrans doprava umožňuje sledování zásilky pomocí online trackingu.

K tomu budete potřebovat referenční číslo, které vám bude přiděleno při převzetí. Vyhledávání zásilek lze bez provést pomocí formuláře na internetových stránkách. Balík můžete poslat i na dobírku, přičemž druhá strana bude platit při převzetí hotově nebo kartou. Centrála společnosti je v Praze.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický program
 • Telefon: +420 725 431 925
 • E-mail: info@toptrans.cz
 • Centrála společnosti: TOPTRANS EU, a.s., Opravářská 944/2, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Logistická přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
8.5
3.2Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.8
Jednání se zákazníkem
2.7
Klady
 • široká nabídka služeb
 • možnost změny doručení
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

140 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Při přivezení objednané ledničky nám řidič sdělil, že nemůže přejet obrubník, protože je moc vysoký / 8 cm / a že ani nemůže ledničku pomoct odnést za 1. uzamykatelné dveře / což je jeho povinnost /, protože ho bolí záda. Podruhé nám ten samý řidič měl dovézt postel. Při přepravě prorazil postel / prý mu spadla na kovový stojan v autě / a když jsme odmítli poškozenou postel převzít, nazval nás d*******. Co ten u společnosti dělá, to nevím.

  Klady: 0
  Zápory: 5
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Firma Toptrans, kterou mi má být doručen koberec, mě velice zklamala. Pozitivně hodnotím pouze chování pana řidiče, který mi v den doručení zavolal, že mu nejede auto a že nebude schopen zásilku v tento den (čtvrtek) doručit. To je pochopitelné. Pochopitelné pro mě ale není, že firma nezajistila její doručení následující den. Takže bude možná doručena až v pondělí, a to až na základě mého telefonického urgování na dispečinku v Brně. Pokud bych na firmu nezavolala, zřejmě by mi zásilku nedoručili ani tento den. Za seriózní chování firmy bych považovala, že bude zásilku doručovat hned následující den poté, co tato doručena nebyla, popř. mě bude někdo kontaktovat.
  Syn se tedy překvapení po příjezdu z tábora nedočká a já už přepravu této firmy – nevím proč se jmenuje TOP – vyhledávat nebudu. Opravdu velké zklamání.

  Klady: Jednání řidiče.
  Zápory: Vše ostatní.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Tradégie a zoufalství nad podnikáním top transu!Jan Holas

 4. Poprvé přivezl poškozené zbožía bez zaplaceného závozníka.podruhé zboží ok ale opět bez závozníka takže jsem mu musel pomáhat,neplaťte si službu TOP – COMFORT Plus je to k ničemu.Nejhorší ze všech přepravních společností, se kterými jsem měl tu čest.

 5. Nejhorší ze všech přepravních společností, se kterými jsem měl tu čest.

 6. Absolutně nejhorší přepravní společnost.
  I když dají na výběr termín doručení, stejně ho nedodrží a ani neinformují, že zásilku v dohodnutém terminu nedoručí.

 7. Pokud jde o služby jako takové, na ty si stěžovat nemůžu, neboť objednávka mi dorazila v pořádku. Jen řidič byl krapet nepříjemný, ale asi neměl svůj den.

 8. Z mé zkušenosti bohužel nejhorší dopravní společnost. Nabídnou na výběr termín dodání a potom termín nedodrží. Zásilku jsem si chtěla převzít osobně, proto jsem si na ten den vzala dovolenou. Kdybych se sama odpoledne nezajímala, kde mám zásilku, ani bych nebyla informována, že zásilku v termínu nedoručí. Bylo mi sděleno, že zásilka se nevešla do svozu, takže bude doručena až jindy. Absolutně nekorektní jednání. Řidiči v pohodě, ale dispečer svou práci nezvládl.

 9. Katastrofa!!!
  Arogantní chování, nedodržují termíny!!!
  Nezajímá je, že si berete kvůli doručení zboží dovolenou…kdybych nebyla dáma, přidám k jejich službě velmi jadrné slovo

 10. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Z pohledu řidiče, když řidič přijede na adresu se zásilkou, která má 100 kg (paleta, spotřebič) člověk to chce vynést tak je jasný že řidič to sám nebude tahat. Když chcete pomoc s výnosem tak si někoho zajistit a domluvit se předem z řidičem za nějaký výnosné. Jinak zboží jsme povinný dát za první uzamykatelné dveře.

  Přínosný(3) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 13

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo