Toptrans

Toptrans se zabývá přepravou, logistickými službami a skladováním. Pro zákazníky nabízí široké spektrum služeb, ať už jde o velké paletové zásilky, expresní přepravu nebo zásilky kusové. Toptrans vlastní nejhustší síť středisek v Česku a na Slovensku, a proto se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších společností v oblasti přepravy a logistických řešení.

toptrans

Logo – TOPTRANS

Představení dopravce

Společnost byla založena roku 1993. Začínala na trase Olomouc – Vyškov. V současnosti se zaměřuje na Česko, Slovensko a Maďarsko, ale i další světové země. Zahraniční dopravu zajišťuje divize SPEDICE. Ročně přepraví více než 10 milionů kusů zásilek. V současnosti má 600 zaměstnanců a vlastní 900 rozvozových vozidel. Kromě silniční přepravy využívá také vlakovou, leteckou a lodní. V Česku vlastní 25 dep a na Slovensku 7.

Přehled služeb

Toptrans se specializuje na přepravu obálek, kartonů, palet i celokamionových přeprav. Zajistí zboží jakéhokoliv rázu – od elektroniky, přes léky, chlazené a mražené, až po přepravy nebezpečného zboží.

Nabízí také přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy, stejně jako importní a exportní přepravy za dobré ceny. Expresní přeprava je týká doručení kusových zásilek a balíků. Na území ČR vám zásilku doručí již během 24 hodin nezávisle na tom, zda jde o menší balíky nebo nadrozměrné zásilky. Poskytují rovněž komplexní služby v oblasti skladování, distribuce a balení zboží.

Sledování zásilek

Pokud nechcete zboží doručit na nějaké konkrétní místo, můžete využít jedno z odběrných míst v Česku, Slovensku i Maďarsku. Toptrans doprava umožňuje sledování zásilky pomocí online trackingu.

K tomu budete potřebovat referenční číslo, které vám bude přiděleno při převzetí. Vyhledávání zásilek lze bez provést pomocí formuláře na internetových stránkách. Balík můžete poslat i na dobírku, přičemž druhá strana bude platit při převzetí hotově nebo kartou. Centrála společnosti je v Praze.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • Zákaznický program
 • Telefon: +420 725 431 925
 • E-mail: info@toptrans.cz
 • Centrála společnosti: TOPTRANS EU, a.s., Opravářská 944/2, 102 00 Praha 10 – Hostivař

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Logistická přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
8.5
3.3Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.8
Jednání se zákazníkem
2.8
Klady
 • široká nabídka služeb
 • možnost změny doručení
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

164 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. jednání se zakaznikem…negativni.
  kvalita sluzby…negativní. cca za 500,-, za ty prachy jsem si tam měl zajet sám a bylo by to bez problémů, ještě jsem řidiče musel navádět, slovák co neuměl přečíst ani číslo popisné pletl si 5ku s 2kou, chtěl nechat zboží venku, prý až přijde syn, co si to objednal, tak si to dá dovnitř. Neumějí ani v systému najít kontaktní osobu,kt. jsem předal odesilateli. Spěchal tak, že mi způsobil škodu dalších 500, bohužel mamka to neřešile nepřevzetím. Je to super, když Vám ráno o 6:30 napíše dnes dojedu, a 7:15 volá za je za pět minut bude na místě.
  Neřešil bych to, stane se a je před svátkama, bohužel toto je už tak 4tá zkušenost. nechápu, neexistuje snad jiný dopravce, který by ty amatéry nahradil?

 2. 2.5
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  100

  Hrozná společnost. Ráno v 8:00 SMS o doručení zásilky v 8:30 volal řidič že má pro mne zásilku domluvil jsem se s ním že zásilku doručí 15:30 protože jsem v práci.Pospichal jsem domů a celé odpoledne čekal jsem a nedojel.Když jsem mu volel kde je tak odpověď byla že odpolední rozvoz on nedělá a že to mněl odvést jiný řidič. Tak jsem volal na dyspečink a paní mi řekla že se omlouvá ale že o žádném odpolední rozvozu nic neví. Tak jsem ji poprosil jestli by to nešlo na druhý den do do 9 hodiny dopolední doručit. Že jsem pracující člověk a že musím do práce. Tak jsem dopad stejně opět nedoručeno tak jsem opravdu zvědav kdy mi to hodlají dovist.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den.Chtěl bych pochválit Vašeho řidiče který prováděl rozvoz 24.11.ve Vsetíně.Přeplatil jsem mu nevědomky o 500kč.víc.Po ukončení rozvozu,po přepočtu tržby, mně na druhý den peníze vrátil.Byl to mladý pán,a tak poctivý.Každý by to neudělal.Moooc mu za to ďekuji. S pozdravem Urubek Jan.

  Klady: U mne Super.
  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Za mne nespolehlivá přeprava – firma, … 11.11. 2022 zásilka přijata do přepravy, 14.11. Zásilka odešla do cílového střediska, plánované doručení 15. 11., čekal jsem …nikdo se neozval, neomluvil, neřešil, … 24.11. Zásilka je stále na rozvozovém středisku. Odesílatel několikrát kontaktoval přepravce …nic a stále čekám na signál, ten nepřichází,
  a tak čekám dál ….
  TOPTRAS mi začíná připomínat Českou poštu.

  Klady: špatná zkušenost také zkušenost
  Zápory: nejste schopni dodat zákazníkovi za jeho peníze službu, kterou deklarujete.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Dobrý den s TOP TRANS jsem normálně spokojen ale už 3 dny mi vozí zboží za 30 000 Kč a kvůli tomu že chci platit kartou mi stále přesouvají zásilku na další den . Příště už nebudu objednávat u top trans

 6. Katastrofa! Opakovaná nespokojenost!

  Vyhledávání zásilek
  Číslo přepravního listu
  Číslo kusu
  Referenční číslo (označení)
  Název objednavatele (první 3 znaky)
  Číslo př.listu 22750090989
  Datum svozu 15.11.2022
  Svozové středisko 500 Pardubice
  Číslo kusů od 5007017318
  Číslo kusů do 5007017318
  Kusů
  Hmotnost kg .2
  Označení zásilky 17655
  Poznámka
  Stav zásilky Ukončená
  Rozvozové středisko 100 Kralupy nad Vltavou
  Text SMS od řidiče
  Datum doručení 16.11.2022 15:30:39
  Dobírka 0,00
  Dobírka uhrazena

  Historie zásilky

  Depo Čas – Status
  500 – Pardubice 15.11.22 11:07 – Přijata objednávka přepravy
  500 – Pardubice 15.11.22 15:07 – Zásilka svezena do skladu
  – 15.11.22 17:32 – Zásilka odešla do cílového střediska
  100 – Kralupy nad Vltavou 16.11.22 05:26 – Zásilka je na rozvozovém středisku
  100 – Kralupy nad Vltavou 16.11.22 10:19 – Zásilka se rozváží
  100 – Kralupy nad Vltavou 16.11.22 15:30 – Zásilka doručena

 7. 0.75
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  30

  Dnes 15.11.22 mi řidič z Toptrans doručoval zásilku , neochotný , nepříjemný .Nakonec vše proběhlo podle mých představ ale musela jsem si nejdriv vyslechnout hrube chovani.

  Klady: Žádné
  Zápory: Hrozné chováni řidiče
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. 3.5
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  60

  Objednán svoz 65kg balíku od rodičů k nám domu na druhy konec republiky. Pan, který pro balik přijel byl vstricny, měl nachystanou rudlu/vozík a vše na jedničku. Pan, který balik doručoval byl velmi vstricny co se tyče změny doručení (datum). Ovšem když přijel, neměl rudlu, ze jestli nemají sousedi, ze zapomněl. Pak chtěl balik opřít o sloup před domem! Já doma s batoletem a novorozencem a prý kde mám nějakého chlapa. Nezlobte se na mě, ale chtěla jsem balik pouze opřít o nás RD. Z auta to měl asi 6 metru! Za 1500,- za dopravu bych očekávala něco jiného.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Komunikace mezi dopravcem Toptrans a obchodem , je něco strašného ! 3.10 jsem objednala zboží ,17.10 to bylo na svozovem depu . Už mi to nedalo a zavolala jsem jak to vypadá s moji objednávkou 24.10. Řekli mi , že obal je poškozeny a čekají na vyjádření obchodu . Nikdo s nikým nekomunikoval . Tak že jsem volala i s obchodem i dopravcem a řešila jsem to s obouma . Opět jsem čekala a po třech dnech žádná reakce . Volala jsem dopravci , že mi to měli přivést , samozřejmě mi tvrdila paní , že o ničem neví . Tak po pěti minutách hledání mé objednávky mi řekla , že o ničem neví a že teda půjde na reklamačni a zjisti co a jak . Řekla mi, že v pondělí to mají dovést , tak jsem zvědavá . Kdybych nezvedal telefon a několikrát nevolala , tak nikdo nic neřeší .

 10. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nemilo prekvapena z tejto dorucovatelskej spolocnosti.
  Termin dorucenia nebol dodrzany, po teleofnate na vodica, nam bolo oznamene, ze zasielka v dany den ani nepride, vraj maju pokazene auto a mali nas informovat z dispecingu.. Nestalo sa.. Na druhy den zasielka prisla, mali sme zadanu platbu kartou, pan povedal, ze nama terminal – plati sa len hotovostou !
  Ak by sme nemali hotovost, co spravi???
  Som velmi znechutena z tejto spolocnosti…

  Ale VELKE dakujem panovi za vylozenie tovaru az domov.

  Klady: Pomoc a vynesenim tovaru
  Zápory: Nedodrzanie dna dovozu Nemozna platba terminalom
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 15

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo