Vivantis.cz

Obchod Vivantis.cz má slogan „od kabelky po parfém“, což skvěle vystihuje jeho bohatou nabídku zboží. Najdete zde sortiment pro muže i pro ženy. Společnost funguje primárně jako e-shop, ale má i své kamenné pobočky – jednu v Chrudimi a druhou v Praze.

Vivantis

Logo Vivantis

Představení e-shopu

Vivantis.cz je ryze česká firma s více než 18 letou tradicí. Na internetovém trhu působí již od roku 2001. Jedná se o stále rostoucí společnost, která již odeslala více než 5 000 000 balíčků svým spokojeným zákazníkům, což také dokládají pozitivní recenze a kladná hodnocení. Vivantis.cz funguje jako maloobchod i jako velkoobchod. Pod společnost patří i další obchody jako Parfemy.cz, Krasa.cz, Prozdravi.cz, Hodinky.cz nebo Sperky.cz.

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V nabídce aktuálně najdete téměř 50 000 produktů od kvalitních značek – Vivantis.cz vybírá spolehlivé dodavatele, nebo nakupuje přímo u výrobců prověřených firem. E-shop je velice přehledný. Kromě dělení na pánskou a dámskou kategorii zde najdete sekce parfémy, kosmetika, šperky, hodinky, móda a boty. Další dělení je pak také velice přehledné – vybírat můžete podle typu (u šperků např. náušnice, náramky, řetízky…), podle materiálu (u šperků např. bílé / žluté zlato, perly, stříbro, chirurgická ocel…) a podle dalších kritérií. Sortiment je opravdu bohatý a každý si zde vybere.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Zboží vám doručí přepravní společnost až domu nebo si jej můžete osobně vyzvednout na prodejně či ve výdejnách. Při nákupu nad 1 000 Kč je doprava pro vybrané dopravce zdarma, jinak už od 25 Kč. Odeslání zboží a transport jsou rychlé – svůj balíček můžete mít už druhý den. Nechybí ani široká nabídka platebních systémů i s podrobným návodem. Web je celkově přehledný a najdete na něm mnoho informací. Vivantis.cz odměňuje zákazníky za věrnost. Vždy dostanete 3% slevu z hodnoty objednávky na další nákup. Během 2 měsíců můžete zakoupené neporušené zboží vrátit bez udání důvodu a samozřejmostí je záruka a možnost reklamace. Vivantis.cz má i zákaznickou podporu a vydává dárkové poukazy.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně e-shop nenabízí slevový kód.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuální volné pozice najdete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Od kabelky po parfém

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • rychlost doručení
 • pestrá nabídka
 • kvalita zboží
ZÁPORY
 • vyšší cena
Napsat hodnocení

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz