Mottem internetového obchodu Wuders je „S úctou k tradici, šetrně k přírodě.“ S touto ideou firma navrhuje, ručně vyrábí a prodává nábytek z masivu osobitého designu. Kromě prodeje nového nábytku se Wuders zabývá i renovací nábytku starého.

Wuders

Představení e-shopu

Wuders s.r.o. je rodinná firma z Hodonína založená třemi bratry, kteří v roce 2018 od zakázkové výroby přešli k výrobě kusové. Pro výrobu nábytku využívají kvalitní masivní dřevo a ušlechtilý kov. Jak nábytek vypadá ve skutečnosti, si můžete prohlédnout v showroomech obchodu ve Zlíně a v Hodoníně.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

E-shop je členěn do několika základních kategorií: Výrobky, Místnosti a Shop the Look a Individuální úpravy. V sekci „Výrobky“ si vybíráte konkrétní kusy nábytku – židle, jídelní stoly, noční stolky, skříně, truhlíky, zahradní nábytek atd. V kategorii „Místnosti“ si vyselektujete nábytek podle prostoru, do kterého má být umístěn: kuchyně, pracovna, obývací pokoj, předsíň, šatna, jídelna, ložnice a zahrada. Kategorie „Shop the Look“ vám poskytuje možnost výběru dle fotografií interiéru vybaveného výrobky obchodu. V nejnovější sekci „Individuální úpravy“ naleznete produkty, které vám e-shop může upravit na míru dle vámi preferovaného odstínu a velikosti.

Služby a ostatní

Pokud se na e-shopu zaregistrujete, získáte slevu až 23 %, dopravu zdarma od 5 000 Kč, speciální extra slevy, pozvánky na akce, slevové kupóny a další výhody. Produkty skladem jsou odesílány do 48 hodin, výroba a dodání ostatního zboží trvá 1 až 4 měsíce. V recenzích zákazníci obchodu negativně hodnotí především dlouhou čekací dobu na objednané zboží a špatnou komunikaci s e-shopem.

Pozitivně pak hodnotí design a kvalitu nábytku. Menší kusy nábytku jsou odesílány společností WEDO, DPD a GLS. Nadrozměrné objednávky vám přiveze Toptrans a DHL. Při více kusech v objednávce eshop dopravce kombinuje a objednávku posílá v různém časovém rozmezí – podle toho, kdy jsou jednotlivé kusy vyrobeny. Můžete také využít možnost osobního odběru v Hodoníně. Objednávku je nutné zaplatit předem online bankovním převodem nebo platební kartou.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 5 000 Kč.
 • Získejte slevu 25 % na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod

Showroomy

 • Tř. Tomáše Bati 193, 760 01 Zlín
 • Velkomoravská 3543/87. Hala 15, 695 01 Hodonín

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Specialista na nábytek z masivu

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
8.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
8.8
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Nic od nich nebrat, zaplatíte celou částku předem a pak jen měsíce čekáte….

 2. Reply
  Marta Rypplová 22.3.2023 v 12:50
  1.15
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  30
  Kvalita sortimentu
  0

  15.2.2023 zaplaceny 2 poličky, dodání prý až v květnu.tedy 3 měsíce s platbou předem. Musím věřit že mi poličky dojdou. Rypplová, Plzeň

  Zápory: Strašně dlouhé dodací lhůty a musíte zaplatit 100% ceny předem.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo