Zalando Lounge

Na e-shopu Zalando-lounge.cz pořídíte dámskou, pánskou a dětskou módu či bytové doplňky za outletové ceny. Zboží nakoupíte pouze online. Kromě sortimentu najdete na e-shopu i aktuální slevy a akce, módní magazín s tematickými články či odkaz k bezplatné registraci nebo stažení mobilní aplikace.

Přejít na web

Novinky v sortimentu vám Zalando Lounge představí nejen na e-shopu a v aplikaci, ale i na svých sociálních sítích.

Zalando Lounge

Představení společnosti

Zalando Lounge patří k německé společnosti Zalando, kterou v roce 2008 založili Robert Gentz a David Schneider. V roce 2011 otevírá Zalando maloobchodní weby ve Velké Británii, Itálii či Švýcarsku, a následující rok své obchody rozšiřuje do Švédska, Dánska, Finska, Norska, Belgie nebo Španělska. V ČR působí Zalando od roku 2018. Zákazníci, kteří v e-shopu Zalando-lounge.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí především slevy na produkty a snadnou reklamaci.

Zalando Lounge

Náhled webu Zalando Lounge

Přehled sortimentu

V katalogu sortimentu e-shopu Zalando-lounge.cz sice najdete ve srovnání s obchodem Zalando menší množství produktů, nakoupíte je ale za výhodnější ceny. Pro přesnější vyhledávání a orientaci v nabídce sortimentu se na e-shopu bezplatně zaregistrujete a zadáte zboží vámi preferované značky, barvy či velikosti. Nakoupíte zde dámské, pánské i dětské oblečení či obuv nejrůznějších velikostí, módní doplňky, šperky, sluneční brýle a hodinky nebo bytové doplňky.

Služby a ostatní

Při nákupu lze uplatnit slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech. Mobilní aplikace Zalando-lounge.cz je zdarma ke stažení na platformách Google Play a App Store. Kromě přístupu ke kompletnímu sortimentu e-shopu získáte také okamžité upozornění na slevové akce. Svou objednávku uhradíte online platební kartou VISA nebo MasterCard, platbou na dobírku či přes platební portál PayPal. Balíček vám následně doručí přepravní společnosti PPL, nebo Zásilkovna.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Dobírka
  • PayPal

Kariéra

  • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo