Pračky Hoover

Pračky Hoover mají stylový a velmi elegantní design, který zaujme již na první pohled. Pyšní se moderními technologiemi i perfektní výbavou. Mnohé modely dokonce můžete hravě propojit s chytrým telefonem a ovládat tak pračku vzdáleně.
Úsporné programy šetří spotřebu vody i elektrické energie. Co se týká jednotlivých modelů, tak je možné pořídit pračky Hoover ve SLIM provedení, kdy se hloubka pohybuje v rozmezí od 43 do 46 cm, dále klasicky hluboké modely, kdy některé z nich pojmou až 14 kg špinavého prádla.

Kromě toho můžete zakoupit také kombinaci pračky se sušičkou. Každý jednotlivý model je něčím zajímavý. Ostatně pračky nabízí mnoho cyklů praní, včetně speciálních jako je například program All in One, který je určen pro rychlé vyprání při vysoké úrovni péče.

K dispozici jsou i další zajímavé programy, jako třeba Antialergenní péče pro hloubkové čištění, Rychlá péče, kdy je možné vyprat během pouhých 14 minut, Péče pro osvěžení prádla s dotykem páry, ale také Fitness péče pro praní sportovního oblečení. Hygienický cyklus zajistí praní prádla až na 60 stupňů, aby bylo zbaveno všech nežádoucích bakterií a alergenů.

Všechny pračky Hoover

Pračky Hoover s předním plněním

Péči o oděvy mají tyto pračky tak říkajíc v malíku. K dispozici máte nejen klasické programy, ale i speciální prací cykly, jejichž úkolem je prádlo dezinfikovat, ale zároveň pečovat o všechny druhy tkanin a udržovat barvy oblečení ve vynikající kondici. Spolehlivost, skvělý výkon a dlouhou životnost zajišťuje moderní invertorový motor.

Všechny pračky Hoover jsou schopné optimalizovat spotřebu vody i elektrické energie, to vše s maximální ohleduplností vůči životnímu prostředí. Vychytané funkce a také přehledná aplikace umožňuje neustálý dohled na pračku a kontrolu každého pracího cyklu prostřednictvím chytrého telefonu.

Pračky Hoover s vrchním plněním

Už dávno neplatí, že by byla pračka plněná vrchem nevhodným konkurentem pro pračky plněné předem, právě naopak se těší stále větší oblibě. Jsou ideálními pomocníky pro špičkové praní všude tam, kde není možné mít pračku plněnou předem.
Můžete se na ně spolehnout, a ještě máte jistotu, že budou mít minimální spotřebu energie a nebudou zbytečně hlučné. Disponují kompletní nabídkou pracích cyklů, které zajistí nejen dokonale čisté prádlo, ale také zachování kvality jednotlivých látek/vláken i barev.

Pračky mají šestici pracích cyklů věnovaných péči a hloubkovému čištění. Samozřejmostí je i propojení s chytrým telefonem prostřednictvím NFC a funkci One Touch. Technologie KG Mode Plus optimalizuje délku pracího cyklu, ale i spotřebu vody a elektrické energie, aby přesně odpovídala aktuální náplni bubnu.

Nechybí také All In One, což je inovativní systém pro rozpouštění pracího prášku s vodou ve speciální komoře, odkud je kropeno prádlo v průběhu praní. Vrchem plněné pračky Hoover nabízí 4 rychlé cykly s jejichž pomocí se dá vybrat během hodiny.

O značce Hoover

Společnost Hoover vznikla roku 1098 v New Berlin, což je dnešní Canton v americkém Ohiu. Přestože původně se tato značka orientovala na úklidové pomocníky, netrvalo dlouho a zrodila se kategorie obsahující produkty určené pro péči o prádlo. Vedle volně stojících praček s předním plněním a praček s vrchním plněním, se objevily rovněž pračky se sušičkou a v dnešní době také populární chytré pračky.

Pračky Hoover můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (61 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo