Myčky nádobí AEG

Myčky nádobí AEG nabízí vysokou kvalitu a efektivní odstranění veškerých nečistot z nádobí, včetně těch „zažraných“. K nádobí jsou maximálně šetrné, takže nedochází k jeho opotřebení a tím znehodnocení vzhledu, díky čemuž vypadá každý kousek nádobí stále, jako když jste ho koupili nové.

Zvládají křehké kousky i objemné nádobí, jako jsou velké mísy, hrnce či kastroly. Výhodou je jejich tichý provoz a nízká spotřeba elektrické energie. Všechny myčky nádobí AEG jsou vyzbrojeny technologií AirDry. Jejím úkolem je automatické otevření dvířek, které zajistí, že na nádobí nebudou nežádoucí kapky, protože bude lépe cirkulovat vzduch, a skleničky, talíře i příbory budou perfektně vysušené.

Všechny myčky AEG

Na trhu narazíte i na myčky AEG s invertorovým motorem, u kterého výrobce prodloužil záruku na 10 let. Tento motor je řízen elektronicky, takže zvládne lepší práci s výkonem, umí uspořit elektrickou energii a má velmi dlouhou životnost. Díky tomu nedochází k tak rychlému opotřebení samotného spotřebiče a má rovněž delší životnost.

V současnosti jsou k dispozici ty nejlepší myčky nádobí AEG s tou nejlepší energetickou účinností a efektivitou. Do výbavy dostávají jen ty nejlepší funkce, které zajistí perfektní výsledky každého mycího cyklu a ještě uspoří vodu s elektrickou energií.

Nechybí ani chytré myčky nádobí, které můžete ovládat prostřednictvím chytrého telefonu. Umí vybrat vhodný program pro aktuální náplň nádobí, zatímco vám stačí jen zvolit start cyklu. K ovládání stačí nainstalovat jednoduchou a velmi přehlednou aplikaci, kde najdete informace o spotřebě atd.

Zajímavé je sprchovací rameno SatelliteClean, jehož úkolem je maximálně pokrýt vnitřní prostor myčky a co nejlépe osprchovat každý jednotlivý kousek nádobí. S tímto ramenem je dosaženo skvělých výsledků až trojnásobně. Principem je dvojice rotujících ramen, ta stále mění úhel ostřiku nádobí a voda se tak dostane úplně všude.

O značce AEG

Značka AEG vznikla v roce 1887 v Německu a od počátku se držela hesla – Perfektní tvar i funkce, kterého se drží i v současnosti. Společnost je oblíbená tím, že na trhu nabízí jen špičkové výrobky, ať už jde o malé či velké domácí spotřebiče.

Díky těm nejlepším světovým designérům je každý produkt v dokonalém designu a vynikající kvalitě. Společnost AEG si zakládá také na neustálých inovacích a technologickém pokroku. Například díky řadě praček SensiDry získala společnost AEG certifikát od Woolmarku, což je specialista na vlnu a péči o ni. Vedle myček nádobí najdete pod značkou nádobí také pračky, sušičky prádla, nebo třeba sporáky.

Myčky nádobí AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo