Pračky ECG

Pračky ECG se řadí mezi praktické a snadno ovladatelné velké domácí spotřebiče. Jsou moc dobře vybavené, díky čemuž se mohou stát plnohodnotným pomocníkem v domácnosti v boji se špinavým prádlem.

Kapacita každé pračky nabízí dostatečně velký objem prádla, přičemž pračky využívají úsporný systém pro minimální spotřebu vody i elektrické energie. To, co u praček ECG nejvíce ocení každý uživatel, je maximálně příznivá pořizovací cena s vysokou účinností praní.

K dispozici máte až 15 přednastavených programů, pro lehce i silně znečištěné prádlo, ale i různé speciální. Kapacita i výkonnost jednotlivých praček zcela vyhovuje potřebám standardní domácnosti. Co potěší je také efektivnost při spotřebě vody a elektrické energie.

Všechny pračky ECG

Výhodou je také elegantní a velmi praktický design, jehož základním kamenem jsou tlumiče hluku. Nemusíte se tak bát, že by vás pračka při práci příliš rušila.

Snadné a přehledné ovládání zajišťuje ovládací panel s displejem, který umožňuje individuální nastavení přesně podle vašich aktuálních potřeb. Hlučností se pračky drží pod maximálních 80 dB.

Otáčky se pohybují až na cca 1 400 za minutu. Pokud jde o typy praček, tak hledejte pouze ty, které jsou předem plněné, případně sušičky prádla.

O značce ECG

Značka ECG byla založena roku 1996, což bylo také rok, kdy se na trhu objevily první výrobky této značky, přičemž jejím majitelem je společnost K+B Progres.

Přestože na začátku byly základním kamenem mikrovlnné trouby, po několika letech se ECG pustila i do výroby velkých domácích spotřebičů, jako jsou právě pračky a sušičky. Dnes jsou plnohodnotnou konkurencí ostatním značkám, které patří do levnějších kategorií.

Pračky ECG můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo