Pračky ECG

Pračky ECG se řadí mezi praktické a snadno ovladatelné velké domácí spotřebiče. Jsou moc dobře vybavené, díky čemuž se mohou stát plnohodnotným pomocníkem v domácnosti v boji se špinavým prádlem.

Kapacita každé pračky nabízí dostatečně velký objem prádla, přičemž pračky využívají úsporný systém pro minimální spotřebu vody i elektrické energie. To, co u praček ECG nejvíce ocení každý uživatel, je maximálně příznivá pořizovací cena s vysokou účinností praní.

K dispozici máte až 15 přednastavených programů, pro lehce i silně znečištěné prádlo, ale i různé speciální. Kapacita i výkonnost jednotlivých praček zcela vyhovuje potřebám standardní domácnosti. Co potěší je také efektivnost při spotřebě vody a elektrické energie.

Všechny pračky ECG

Výhodou je také elegantní a velmi praktický design, jehož základním kamenem jsou tlumiče hluku. Nemusíte se tak bát, že by vás pračka při práci příliš rušila.

Snadné a přehledné ovládání zajišťuje ovládací panel s displejem, který umožňuje individuální nastavení přesně podle vašich aktuálních potřeb. Hlučností se pračky drží pod maximálních 80 dB.

Otáčky se pohybují až na cca 1 400 za minutu. Pokud jde o typy praček, tak hledejte pouze ty, které jsou předem plněné, případně sušičky prádla.

O značce ECG

Značka ECG byla založena roku 1996, což bylo také rok, kdy se na trhu objevily první výrobky této značky, přičemž jejím majitelem je společnost K+B Progres.

Přestože na začátku byly základním kamenem mikrovlnné trouby, po několika letech se ECG pustila i do výroby velkých domácích spotřebičů, jako jsou právě pračky a sušičky. Dnes jsou plnohodnotnou konkurencí ostatním značkám, které patří do levnějších kategorií.

Pračky ECG můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo