Pračky ETA

Pračky ETA patří k velmi oblíbeným a praktickým pomocníkům, s jejichž pomocí se dá pečovat o vaše prádlo. Na první pohled zaujmou elegantním a velmi inovativním designem s pěkným zpracováním. K dispozici máte rovnou 15 programů kompletně v českém jazyce.

Máte tak jistotu, že bude o prádlo dokonale postaráno, protože každý jednotlivý program byl vyladěn do nejmenšího detailu. Vedle maximálně šetrné péče, je rovněž záruka optimální spotřeby vody a elektrické energie.

Všechny pračky ETA

Samozřejmostí jsou i různé funkce, jako třeba odložený start, dětský zámek, aby nedošlo ke zranění dítěte a také automatická detekce poloviční náplně pračky. To vše za příznivé ceny.

Pokud jde o kapacitu bubnu, ta je většinou od 7 do 9 kilogramů, zatímco otáčky při odstřeďování dosahují až 1 400 za minutu. Na výběr máte jak předem plněné pračky, tak ty, které jsou plněné vrchem. Nechybí ani digitální invertorový motor, přehledný displej a také set pračky se sušičkou.

O značce ETA

V roce 1943 byla založena ESA, což byla zkratka pro Elektrotechnickou akciovou společnost, která měla své sídlo v Hlinsku. Prvopočátečním výrobkem byly elektrické žehličky. Ochranná známka ETA, tak jak ji známe na všech dostupných spotřebičích/produktech byla registrována v roce 1960 a stala se jednou z nejznámějších značek elektro spotřebičů u nás.

Postupně se rozvíjela a přidávala stále nové kategorie produktů, takže bylo jen otázkou času, kdy se na našem trhu objeví i pračky této značky. Ostatně to, co je na této značce důležité, jsou její zásady, kterých se drží již od založení společnosti.
Klade důraz na kvalitu, design, praktičnost, tradice a v neposlední řadě i chytrá řešení, díky čemuž zvládá bez problémů držet krok se současným trhem a požadavky svých zákazníků.

Pračky Eta můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (66 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo