Pračky ETA

Pračky ETA patří k velmi oblíbeným a praktickým pomocníkům, s jejichž pomocí se dá pečovat o vaše prádlo. Na první pohled zaujmou elegantním a velmi inovativním designem s pěkným zpracováním. K dispozici máte rovnou 15 programů kompletně v českém jazyce.

Máte tak jistotu, že bude o prádlo dokonale postaráno, protože každý jednotlivý program byl vyladěn do nejmenšího detailu. Vedle maximálně šetrné péče, je rovněž záruka optimální spotřeby vody a elektrické energie.

Všechny pračky ETA

Samozřejmostí jsou i různé funkce, jako třeba odložený start, dětský zámek, aby nedošlo ke zranění dítěte a také automatická detekce poloviční náplně pračky. To vše za příznivé ceny.

Pokud jde o kapacitu bubnu, ta je většinou od 7 do 9 kilogramů, zatímco otáčky při odstřeďování dosahují až 1 400 za minutu. Na výběr máte jak předem plněné pračky, tak ty, které jsou plněné vrchem. Nechybí ani digitální invertorový motor, přehledný displej a také set pračky se sušičkou.

O značce ETA

V roce 1943 byla založena ESA, což byla zkratka pro Elektrotechnickou akciovou společnost, která měla své sídlo v Hlinsku. Prvopočátečním výrobkem byly elektrické žehličky. Ochranná známka ETA, tak jak ji známe na všech dostupných spotřebičích/produktech byla registrována v roce 1960 a stala se jednou z nejznámějších značek elektro spotřebičů u nás.

Postupně se rozvíjela a přidávala stále nové kategorie produktů, takže bylo jen otázkou času, kdy se na našem trhu objeví i pračky této značky. Ostatně to, co je na této značce důležité, jsou její zásady, kterých se drží již od založení společnosti.
Klade důraz na kvalitu, design, praktičnost, tradice a v neposlední řadě i chytrá řešení, díky čemuž zvládá bez problémů držet krok se současným trhem a požadavky svých zákazníků.

Pračky Eta můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.6/5 (85 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo