Pračky Lord

Pračky Lord mají velmi slušný objem, spoustu užitečných funkcí a zajistí vysokou účinnost praní. Potěší také tichý chod, díky kterému si produkty této značky zamilujete. Každá pračka dostala do výbavy inovativní a velmi moderní systémy, s jejichž pomocí bude péče o prádlo maximálně šetrná, ale značně účinná.

Dokonce i to nejjemnější prádlo bude ošetřeno naprosto bezchybně a s největší šetrností. Všechny modely mají dostatek programů, včetně speciálních, které byly vytvořeny pro jakýkoliv druh prádla.

Výhodou je, že pračky disponují automatikou pro úsporu vody i elektrické energie. Jednotlivé prací cykly přizpůsobí vaší aktuální náplni v bubnu.

Samozřejmostí jsou doplňkové funkce jako možnost odloženého startu, extra máchání, snadné žehlení, ale také výkonný moderní motor s dlouhou životností.

Pračky Lord se řadí k velmi spolehlivým spotřebičům, jejichž základem je jednoduché ovládání, které zvládne opravdu každý, nízká spotřeba a perfektní výsledky praní. Účinnost se drží na opravdu hodně vysoké úrovni.

Všechny pračky Lord

Nejlepší pračky Lord

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. LORD W2 99 % 13 990 Kč Zobrazit Expert.cz
2. LORD W1 95 % 14 490 Kč Zobrazit Lord.eu
3. Lord W9 92 % 12 989 Kč Zobrazit Expert.cz

Pračky Lord s předním plněním

Na výběr jsou předem plněné pračky volně stojící nebo vestavné. Obojí má své pro i proti, takže je výběr čistě individuální, podle vašich požadavků, a hlavně volného místa. Co se týká kapacity bubnu na špinavé prádlo, ta se pohybuje cca od 6 do 10 kg.

Hlučnost při odstřeďování nepřesahuje 80 dB. Spotřeby i energetická třída se liší podle typu, stejně jako počet programů. Většina modelů praček Lord dostala do výbavy 16 programů. Počet otáček při odstřeďování je rovněž rozdílný na základě aktuálního modelu pračky, ale nejčastěji dosahuje až 1 400 za minutu.

Pračky Lord s vrchním plněním

Samostatně stojící vrchem plněné pračky nabízí pohodlné praní pro každého, kdo fandí pračkám s dvířky tzv. nahoře, protože ne každý je příznivcem praček s předním plněním. Pojmou až 8 kg prádla a hlučnost odstřeďování se stále drží do 80 dB. Základním kamenem je přehledný a dostatečně velký displej, s jehož pomocí máte vždy dostatek informací o celém průběhu praní.

O značce Lord

Německá značka Lord je zárukou špičkové kvality a perfektně odvedené práce u každého daného spotřebiče. Společnost vyvíjí spoustu zajímavých produktů, které si postupně získávají místo v našich domácnostech. Pokud jde o pračky, tam je to naprostá dokonalost, neboť díky úsporným technologiím máte záruku, že jejich využíváním ušetříte nejen vodu, ale také elektrickou energii.

Pračky Lord můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (77 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo