Pračky Haier

Pračky Haier jsou oblíbené zejména díky maximálnímu výkonu, kterého jsou schopné dosáhnout. Jsou v současnosti tím nejlepším, co se dá na trhu pořídit. S každým jednotlivým modelem můžete ve své domácnosti dosáhnout profesionálních výsledků s každým pracím cyklem.

Všechny pračky jsou dokonale inovativní, elegantní, designově propracované a zvládnou nejen špičkové prací, ale zajistí také hygienicky čisté prádlo. Pračky Haier disponují špičkovými technologiemi, díky nimž je dobře postaráno o každý kousek prádla, dokonce o ty nejvíce choulostivé látky.

Tyto technologie jsou schopné zlikvidovat až 99 % bakterií, které se běžně na prádle vyskytují. Samozřejmostí jsou i velice účinné, spolehlivé a tiché motory. Prádlo bude vždy krásně čisté, dokonale vyprané, nadýchané a úžasně voňavé.
Každá funkce, kterou pračka disponuje byla vyvinuta tak, aby co nejvíce navyšovala životnost pračky, zlepšovala její výkonnost a pomáhala se snížením hluku i spotřeby. Na výběr máte pračky s předním plněním, pračky s vrchním plněním, úzké pračky, které zaberou jen minimální místo a nechybí ani pračky se sušičkou.

Všechny pračky Haier

Pračky Haier s předním plněním

Inovativní pračky s elegantním designem potěší každého, kdo chce skutečně čisté prádlo. Poradí si s jakoukoliv látkou a vždy budou maximálně šetrně. Likvidují nejen špínu, ale také bakterie. Potěší také maximálně tichý motor.

Pračky Haier jsou chytré a bez problémů si poradí s celým pracím cyklem a vyberou ten nejvhodnější program i nejlepší nastavení pro vaše prádlo. Tichý invertorový motor Direct Motion je umístěn rovnou na bubnu bez řemene a má dokonce záruku prodlouženou na 12 let.

Funkce Smart Dual Spray a ABT Antibakteriální ošetření udržují pračku svěží a stále čistou. Smart Dual Spray vždy vstříkne vodu na těsnění i okénko dvířek a zbaví pračku všech nežádoucích nečistot, které na těchto místech ulpí po každém pracím cyklu.

ABT zase zabraňuje tvorbě plísně a bakterií v zásuvce, do které se dává prací prostředek, ale i na těsnění dveří. Vybrané modely je možné párovat s chytrým telefonem, aby bylo možné pračku ovládat na dálku. K dispozici je rovněž virtuální šatník.

Pračky Haier mají také parní funkci Steam, která se postará, aby na prádle nezůstala žádná bakterie a prádlo nebylo pomačkané. Nechybí také automatické programy, možnost odloženého startu, váhová automatika Auto Weight a jiné.

Pračky Haier s vrchním plněním

Pračky s vrchním plněním jsou ideální volbou všude tam, kde není možnost mít dvířka vpředu. Jsou schopné dosáhnout špičkových výsledků praní i ve chvíli, kdy je v pračce větší náplň prádla. Vrchem plněné pračky jsou snadno plnitelné a jednoduše se také vyprazdňují.

Díky tomu je dosaženo optimálního výkonu, vynikající ochrany prádla, ale i nízké spotřeby energie. Pračky mají prací cykly zajišťující ochranu vláken i čistotu každého jednotlivého kousku prádla.

Pračky Haier ve většině případů disponují kapacitou 7 a více kilogramů špinavého prádla. U některých modelů je to až 12 kg. Hlučnost při praní se drží do 55 dB, přičemž během odstřeďování je to až 70 dB. Účinnost odstřeďování se řadí do třídy B, počet otáček je v rozmezí 1 000 do 1 4000 za jednu minutu.

O značce Haier

Společnost funguje už od 20. let dvacátého století a po celou dobu se snaží vyvíjet špičkové produkty. Centra pro vývoj a výzkum mají na každém kontinentu. V celosvětovém měřítku mají dokonce prvenství v praní. Značka jde neustále kupředu, a to platí i v případě praček. Ostatně část zisku je vždy investována do inovací.

Pračky Hoover můžete nakoupit v e-shopu: Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.6/5 (100 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo