Pračky Hisense

Pračky Hisense jsou ideální pro každého, kdo si potrpí na šetrnost a úspornost s dokonalými výsledky praní. K dispozici máte mnohé zajímavé funkce i dokonale vyladěné programy. Ty jsou schopné optimálně přizpůsobit spotřebu vody i elektrické energie, aniž by se snížila efektivnost a účinnost praní. Naopak je prádlo čisté, svěží a voňavé.

To, co si zákazníci na těchto pračkách cení nejvíce, je jejich špičkový výkon a vysoká spolehlivost. Pračky Hisense mají velmi kvalitní zpracování a inovativní programy, které zajistí, že bude dobře postaráno nejen o běžné prádlo, ale také o to úplně nejjemnější.

Všechny pračky Hisense

Všechny modely mají společné to, že se snadno ovládají a jsou vybaveny přehledným displejem, kde najdete kompletní nabídku všech nastavených programů. Výrobce garantuje spolehlivost, slušný výkon, dostatečně vysoký počet otáček, ale i vyhovující kapacitu bubnu.

Pro běžné domácnosti jsou tyto pračky jako stvořené, protože perfektně splňují poměr cena/výkon/kvalita. Je dobré zmínit, že při hledání praček Hisense, se vždy zaměřte na kategorii automatických praček s předním plněním, protože ty s vrchním plněním zatím tato značka nenabízí.

O značce Hisense

Společnost byla založena v září roku 1969 v Číně ještě jako Qingdao No.2 Radio Factory. Skupina Hisense vznikla až v roce 1994. Přestože základním kamenem produkce této značky byly televizory, začala společnost postupně přidávat další kategorie zboží, včetně automatických praček. U nás se objevila poprvé v roce 2015, přičemž produkty se na našem trhu ukázaly roku 2016.

Pračky Hisense můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.7/5 (123 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Pračku od Hisense máme teď u rodičů, kam jsme ji nedávno kupovali a zatím jsou s ní spokojeni. Tak snad dlouho vydrží a bude pracovat spolehlivě.

Přidat komentář

Recenzer
Logo