Pračky Midea

Pračky Midea jsou oblíbené nejen díky jejich kvalitě, ale také schopností špičkově vyčistit prádlo a zajistit maximální komfort při jejich používání. Programová nabídka je dostačující, vybrané modely jsou nadupané pokročilejšími funkcemi. Všechny pračky dokonale splňují předpoklady pro tu nejlepší péči o prádlo.

Všechny pračky Midea

Nejlepší pračky Midea

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Midea MF100W60/T 95 % 6 490 Kč Zobrazit Apollos.cz
2. Midea MF100W60 88 % 5 495 Kč Zobrazit Sporilek.cz
3. Midea MF200W70WB/W 85 % 7 950 Kč Zobrazit Tsbohemia.cz
4. Midea MF100W70/T 84 % 6 499 Kč Zobrazit Planeo.cz
5. Midea MF100W70 70 % 5 990 Kč Zobrazit Onlineshop.cz

Pračky s vrchním plněním mají velmi elegantní design, jsou spolehlivé, kvalitní a dostatečně odolné. Pračky s předním plněním nabízí vynikající programovou nabídku a spoustu inovativních technologií. Zajišťují vysokou efektivitu praní, díky čemuž je prádlo dokonale čisté a voňavé. Značka Midea vyrábí také dvouvanovou pračku, která má velmi odolné tělo, co hned tak nepromáčknete.

O značce Midea

Společnost Midea je oblíbeným výrobcem domácích spotřebičů. Za více než 50 let své existence vytvořil množství skvělých produktů, mezi nimiž nechybí ani pračky, které jsou nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Přestože patří Midea ke špičce v kategorii klimatizací, mají v oblasti velkých domácích spotřebičů, jakým pračka bezesporu je, co nabídnout.

Pračky Midea můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (93 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. To snad čtu poprvé v životě, že existuje taková značka praček. Sháním teď na letní domek vrchem plněnou pračku, má někdo zkušenost s modelem MIDEA MF100T80B/W?

  2. Zkusila jsem něco nového a koupila si pračku Midea MF100W60/T. Dosud jsem tuto značku neznala, ale pere dost dobře, i když není tak úplně jako moje předchozí pračka od Whirlpool, tak není špatná. Své si odpracuje a prádlo je čisté, to je hlavní.

Přidat komentář

Recenzer
Logo