Pračky Brandt

Pračky Brandt jsou známé tím, že disponují Long Life konstrukcí s 3D tlumiči, takže máte jistotu tichého provozu. Co se týká kapacity, tam se hodnoty šplhají až na 9 kg špinavého prádla. Nutno zmínit, že pračky jsou vysoce úsporné, takže efektivně využívají jak vodu, tak elektrickou energii a vždy se přizpůsobí aktuální náplni bubnu.

Ovládání praček je snadné, přehledné a díky dokonale vyladěným programům je možné také individuální nastavení. U těchto praček máte špičkové programy, které byly optimalizovány tak, aby bylo možné snadno a rychle vyprat běžně zašpiněné prádlo, a to jak z bavlny, tak z umělých vláken.

Všechny pračky Brandt

Zvládnete to s programem Denní nebo Běžné a stačí vám na to pouhých 39 minut při teplotě 40 °C, a ještě uspoříte vodu i energii. Funkce Posistop zajistí, že buben se pokaždé, když skončí cyklus, zastaví dvířky nahoru.

Funkce Sesam se postará o maximálně jemné otevírání dvířek bubnu, což proběhne pomalu a plynule. Každý jednotlivý model je vyzbrojen dokonale tichým, a hlavně úsporným DC motorem, který je tzv. bezkartáčový. Místo běžně používaných uhlíkových kartáčků má rotor s magnety.

Vrchem plněné pračky

Pokud si pořídíte model z řady Intellect, pak u něj budete mít ve výbavě umělou inteligenci, která vám usnadní používání a postará se o efektivní praní. Ty nejpoužívanější cykly se automaticky uloží a vám se tak bude lépe programovat. Dosáhnete tak vysoce efektivních výsledků praní a zajistíte si co nejvyšší úsporu elektrické energie i vody. Pračky Brandt nenajdete s předním plněním.

O značce Brandt

Tato značka je původně francouzská a působí již více než 60 let. Získala mnohá ocenění a přináší spoustu moderních technologií spolu s inovacemi, které v dnešní době využívají i jiní výrobci praček. Tato společnost nás potěšila třeba automatickým odvažováním náplně u pračky, ale také automatickým dávkováním pracích prostředků.

Pračky ECG můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (63 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo