Pračky Orava

Pračky Orava najdete pouze s předním pněním, přičemž kapacita bubnu se pohybuje v rozmezí od 5 do 8 kilogramů. Všechny produkty mají velmi elegantní design, ať už si zvolíte bílou či nerezovou variantu, ale i kvalitní provedení. Potěší jednoduché ovládání, dostatečná programová nabídka i vyhovující počet otáček.

Všechny pračky Orava

Ty dosahují cca 1 000 až 1 400 otáček za jednu minutu, takže se nemusíte bát, že prádlo vyndáte úplně mokré. Díky spojovacímu mezikusu, který rovněž najdete v nabídce pod značkou Orava, můžete na pračku umístit také sušičku. Kromě klasické velikosti, je na výběr také SLIM pračku, která se bude hodit všude tam, kde řešíte značný nedostatek místa.

O značce Orava

Společnost Orava byla založena v roce 1958, kdy došlo ke spuštění úplně první výrobní linky, přičemž na počátku všeho byla výroba televizí. Značka se postupně rozrůstala, zdokonalovala výrobu a rozšiřovala se i do dalších oblastí/kategorií, až doputovala do současné podoby a k výrobě praček.

Pračky Orava můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz a Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Má někdo dobrou zkušenost s nějakou pračkou této značky? Docela by mě zajímalo, jaké jsou?

Přidat komentář

Recenzer
Logo